Yıllık arşiv 2019

ileBft Türkiye

Bft Motor Fiyatları

Bft Motor Fiyatları

BFT Motor Fiyatları 

Konusunda uzun yıllardır işin tecrübesiyle hizmet sunup, otomasyon alanında iyi işler çıkarmaktadır. İtalyan markası olan BFT, çeşitli mekanize ekipmanlar sağlıyor. Açmak gerekirse otomatik kapılar, bahçe ve garaj kapıları olmak üzere birçok alanda ürettiği makine ve motorlar gerekse ileri düzeyde gelişen çalışmalarıyla dünyanın en çok tercih edilen marka olmuştur.

Nedir bu BFT?

Farklı hava derecelerinde sorunsuz çalışan otomatik kapılar için motorlar üretirken, Türkiye gibi oldukça iklimi zor ve müsait olmayan yerleşim yerlerinde bile uygun bir motorlar üretmekte ve oldukça BFT Motor Fiyatları konuşunda tüketiciye uygun teklifler sunmaktadır. BFT motorları ülkemizin güneyinde sahilinde havanın verdiği nem ve farklı hava koşullarında bile oldukça iyi bir iş çıkarmaktadır.

Her koşulda BFT

Ülkemizin sadece güneyinde değil Doğu ve Güneydoğunun o sert ve hırçın havasını en kötü kış koşullarında bile en iyi performansı verirken, hiç bir bölge hava dinlemeden kullanıcı dostu olmuştur. Bu yüzden farklı iklimlerde güçlü performansıyla birlikte Bft Motor Fiyatlarını gördüğümüzde daha çok şaşıracaksınız.

Performansı ne âlemde

            BFT motor, dayanaklılığı gibi performansı da en iyisinin olduğuna şüphe yok. Bu işte eline su dökebilecek kimse yoktur. Her işin altından kalkabilmek için tasarlanmıştır. Uzun ömrü ve çalışma saati, değerinin hakkını fazlasıyla sunan BFT sizin en zor görevlerinizde bile yol arkadaşınız olacaktır. Her kişiye özel fazla seçenek ve seçim yelpazesiyle en doğru kararı vereceksiniz. BFT motor fiyatları performansının hakkını vereceğinden şüphe yok sonuna kadar değecektir.

Son kuruşuna kadar sizin yanınızda

            BFT motor ücretini sonuna kadar hak etmektedir. Bizlere yutturulan klasikleşmiş yıl ilerledikçe kötüleşen donanımlar BFT motor parçalarında görülmemektedir. Yılların ustası olarak ününe güvenebilirsiniz. Kapınızdaki motor için kesinlikle BFT motor sizin yanınızda. Uygun şartlar, garanti koşulları, teknik servis ve müşteri memnuniyeti odaklı vizyonları, tüketici dostu olduğunu kanıtlamaktadır. Böylece bulabileceğiniz daha iyi bir hizmet istiyorsanız bu yine BFT motorlarının sunduğu başka bir ürün olacaktır. Teknolojinin son ürünü, kapı sistemleriyle güneş enerjili çalışan ürünleri piyasada mevcuttur.

Güneş Enerjili Solemyo

Müşteri memnuniyeti yanı sıra çevre ve doğayı da düşünen BFT bizim için ideal seçim olacaktır.

ileBft Türkiye

Bft Mantar Bariyer

Bft Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri Ve Genel Bilgileri

Plaka okuma sistemleri başta olmak üzere uzaktan kumanda, butonlu geçiş, OGS ile geçiş ya da kartlı geçiş sistemleriyle entegre edilerek çalışabilecek özelliklere sahip mantar bariyer sistemleri, genel olarak belediyelerin yayalaştırma amaçlı projelerinde tercih edilen bariyer türü olma niteliğini taşımaktadır. BFT mantar bariyer sistemlerinin bu anlamda daha pek çok kullanım alanı mevcut durumdadır. Üstelik güvenlik önlemlerinin son derece önemli olduğu konut ve tesis girişlerinde, banka müdürlüklerinde, elçiliklerde, ceza evlerinde, alışveriş merkezlerinde, limanlarda ya da araçlara kapatılan tüm sokak ve caddelerde bu sistemlerin tercih edildiğini net bir şekilde ifade etmek mümkündür.

BFT Mantar Bariyer Sistemlerinin Üretim Ayrıcalıkları

Söz konusu olan bu ürünlerin zeminden çıkan pnomatik ya da hidrolik silindir sistemlerinden oluştuğunu belirtmek gerekir. Hidrolik mantar bariyer sistemleri, gerekli görülen projeler kapsamında talep edilen yükseklik ve ebatlara sahip bir şekilde üretilebilen bir yapıyı içermektedir. BFT mantar bariyer sistemlerinin sunduğu avantajların da tercih edilebilirlik konusunda etkili olduğu söylenebilir.

Mantar Bariyer Sistemlerini Kullanırken Hangi Avantajlar Elde Edilir?

Uzun yıllar boyunca çalışır durumda dizayn edilebilen hidrolik işlevli mantar bariyer sistemleri, ciddi manada emniyeti sağlayabilme hususunda en önemli faktörlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Kolay bakım ve yükleme özelliğini içeren hidrolik bariyer sistemleri de ‘tak kullan’ işlevini bulundurmakta olup oldukça gelişmiş güvenlik sistemi şeklinde tercih edilmektedir. Kolay kurulabilen yapıya sahip durumda olan mantar bariyer sistemleri, enerji kesintilerinin olması halinde dahi elle kullanım imkanı sağlamaktadır.

BFT Mantar Bariyer Sistemlerinin Kullanım Özellikleri

Ayarlanabilen özellikler içeren hidrolik ünite ve motor koruma sistemleri de söz konusu ürün dâhilinde yer almaktadır. Ayrıca ayarlanabilen otomatik kapanma süreleri de mevcut özelliklerden biridir. BFT mantar bariyer sistemlerinin sağlamış olduğu faydalardan da kısaca bahsetmek doğru olacaktır.

Mantar Bariyerlerin Kullanım Kolaylığı

Günümüz koşullarında insan yaşamının korunabilmesi adına en gerekli unsur, güvenliktir. İnsan kuvvetinin yetersiz olduğu zamanlarda ortaya bariyer sistemleri çıkmaktadır. Mantar bariyer sistemleri aracılığıyla insan yaşamı için risk faktörü yaratacak birçok durumun önüne geçilmesi açısından avantajlar ve kolaylıklar en ideal oranlar dahilinde sunulmaktadır.

ileBft Türkiye

Bft Otomatik Kapı

Bft Otomatik Kapı

Bft otomatik kapı Ülkedeki Tanımı:

Türkiye’de tanınmış ve birçok kitleye ulaşmış önemli bir firmadır. Kişilerin ceplerine, fiyatlarına uygun her türlü ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. Bft otomatik kapı işletmeciliği ilk önce İtalya’da boy gösterip daha sonra tüm ülkelere yavaş yavaş yayılma göstermiştir. Şu bir 10 sene öncesine kadar ülkemizde olmayan fakat yeni yeni ülkemize gelen ve müşterilerine uygun fiyat ve yaptığı işte güven sağlayan bir firmanın gelişiminin izlenimlerini takip ediyoruz. Kuruluşundan itibaren fiyatı ön görmeyip müşterilerine kaliteli ve güvenir bir malzeme ortaya koymuştur halen devam etmektedir. Yeni yeni ülkemizde de şube kurmaya başlamış bu şirketin şimdiden ülkemizin içinde yer edindiğini görüyoruz.

Bft otomatik kapı

BFT’nin kurulumu:

Ülkemize yeni yeni pazara sunulan bu icadın kurulumu eskilere dayanıyor. Fakat ülkemizde açtığı ilk şubesiyle her kesimin gönlünü kazanmış ve herkes tarafından kabul görmüş bir ürün ortaya çıkartmışlardır. Geniz pazar hacmiyle diğer ülkelerde de pazarda ve halan gelişmektedir. Yazılımlarla ve bilgisayar yardımıyla yapılan bu icat insan güvenliği için  ve insanların ihtiyaçlarını  giderme adına yapılan bir takım kombinasyonlar bileşenidir. Uygun şekilde hazırlanarak vatandaşlara sunulmuş bir sistem klasiğidir. Herkes tarafından benimsenmiş ve uygun fiyatıyla etkisini arttıran fonksiyonel bir araç gelişimi oluşturulmuştur.

BFT ne üzerinedir:

Bft otomatik kapı sistemi üzerine olup uzaktan kumandalı bir biçimde çalışmaktadır. İnsan güvenliğini artırır ve insan gücünün az kullanılmasında etkindir. İnsanlara ihtiyaçlarını karşılama amacı güder. Otomatiklik ve kumanda üzerine olan bu sistem ülkemizin her alanında yaygınca kullanılmaya başlamış ve her kesimin ilgisini çekmiştir. Örneğin  garaj kapılarında, ev kapılarında, bahçe kapılarında hatta her türlü alanda kullanım alanının yaygın olduğunu görmek mümkündür.

Bft otomatik kapı

Bft Teknik servisi:

Her ilde bulunabilecek bir servisi mevcuttur. Servis özelliğin amacı yaptığı işleri kontrol altına tutması ve bir teknik hata olduğunda firma ile iletişimde olmalarıdır. Müşteriyi ele alan bu şirket servislerde ayrıca servis ücreti almıyor ve müşterilerine daha kaliteli hizmet veriyorlar. Bft Otomatik Kapı Her yapılan kapı montajı için en az 2 ile 5 yıl garanti sözü bulunan bu şirkette güven ve kalite en üst seviyededir. Eğer sıkıntı olduğunda sadece servis numarasını çevirerek çözüme kavuşturulması için şirket elemanlarını gönderdiği ve ücretlendirme almadığı kesin bir bilgidir.

Bft otomatik kapı denilince güvenlik öncelikle akla gelir ve sistemlerin kurulması için seçim yapmamız gerekir. Müşterilerine her zaman fiyatta refah seviyede bırakan bu sistemin öncülüğü güvenlik amacıdır. Bft otomatik kapı elektriğe dayalı bir sistemdir ve kullanışı bakımından kolaydır. Elektrikle kapının açılması ve kapanması olayını sisteme dökerek yapılmış güzel bir teknolojik olaydır. Bu şekilde olası zararlardan yada evimizin daha fazla garanti altına alması söz konusudur. Dondurucu soğuklarda da olsa örneğin bahçe kapısının elimizle açamama durumu vardır fakat bft ile böyle bir durum ortadan kalkıyor. Elektro manyetiği ile kapının donmasına yönelik bir sistemle kapıyı zorlanmadan açabiliriz. Hem de sadece bir tuşa dokunarak. Bu kadar gelişmiş bir teknolojiden kim faydalanmak istemez ki. .

ileBft Türkiye

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis
BFT KULLANIMI VE İHTİYACIÜlkemizde birçok bina ve konut girişinde bft bariyer seçenekleri ve kapılar kullanılmaktadır. Güvenlik sağlamak, trafiği kontrol etmek amacı ile kullanılan bu ürünler artık birçok alanda tercih ediliyor. Mantar bariyer, kollu bariyer sistemleri, kapılar gibi ürünler sıkça kullanılmaktadır. Ürünlerin kaliteli olması onları daha uzun süre kullanıma açık yapacaktır.

BFT BAKIMI

Ürünler teknolojik detaylara sahip ve birçok mekanik parça içeriyor. Dolayısı ile özellikle bft teknik servis hizmetinde ürün satış sonrasında da kontrol edilmektedir. Belli periyotlarla bakım yapılmalıdır. Bu ürünlerin daha güvenilir olmasını ve uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. Yılların vermiş olduğu deneyim, sürekli eğitim gören servis personeli sayesinde hizmet anlamında üst seviyede olmayı başarıyoruz.

BFT TEKNİK SERVİS

Mantar bariyer ve kollu sistemlerin sıkça tercih edilmesinden dolayı bft teknik servis hizmetinin geniş bir ağa yaydık. Özellikle avantaj sağlamak amacı ile yerinde hizmet vermeyi başarıyoruz. Bazı durumlar hariç, atölyede işlem yapma ihtiyacı doğabiliyor. Ürünlerin oldukça güvenilir ve kaliteli olması sayesinde ürünlerde arıza çıkma nedenlerinin detayına iniyoruz. Sağlıklı ve net sonuç almak için teknik servis personeli sürekli eğitimler görüyor ve aynı zamanda iletişim becerilerine de önem veriyor.

BFT ÜRÜNLERDE SEÇENEKLER VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Bft ürünlerin pratikliği ve sağlam oluşu sayesinde günümüzde birçok alanda ürünü görme şansı var. Bu ürünlerin genel bakımı belli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Aynı zamanda mantar bariyer arıza, kapı arıza ve kollu bariyer sistemlerinde bazen sorunlar yaşanabiliyor. Bu ürünler teknolojiktir ve birçok parça içerdiğinden dolayı kontrol edilmelidir.  Yapılan incelemeler sonucunda onay alınmadan işlemler yapılmamaktadır. Ürünlerin sorunlarının giderilmesinin yanı sıra, ürünlerin bakımına özen göstermek de şart.

Verilen bft teknik servis hizmetinde müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk amaç olmuştur. Teknik servis personelin deneyimli, uzman ve eğitimlerle desteklenen ekipten oluşması işindeki başarı oranını da arttırıyor. Motor arızalarında, teknik sorunlarda profesyonel servis hizmeti alma imkanı bulunmaktadır. Ürünler garanti altında satışa sunuluyor. Kaliteli ve güvenilirdir. Bundan dolayı garanti süresi boyunca yaşanan arızalar ücretsiz olarak teknik servis tarafından çözüme ulaştırıyor.

ileBft Türkiye

Bft Kumanda

Bft Kumanda

Bft Kumanda

Bft Kumandanın Önemi
BFT KUMANDA KULLANIM AVANTAJLARI

Farklı kapı otomasyonları ve bariyer sistemlerinde üretim kadar, kullanım konforu ve kolaylığı da önemlidir. Zengin aksesuar seçenekleri bu ürünlerin kullanılmasını kolaylaştırıyor. Bu aksesuarların başında bft kumanda geliyor. Artık Bft kumanda seçenekleri sayesinde kapı otomasyonları ve bariyer sistemleri kontrol etmek çok daha pratik olacaktır. Kumandaların yeni teknolojilerle de donatılmış olması sunulan avantajlardan birisidir.

BFT KUMANDA MODELİ

Mikro işlemci teknoloji ile kodlama sistemi ile çalışan bft kumanda seçenekleri de sunulan ürünler arasındadır. Otomatik kapıların doğru zamanda çalışmasını bu şekilde ayarlamak da mümkün. Zaman tasarrufu sağlamak isteyenler için bu model kumanda uygun bir seçenek olacaktır. Kumandada bulunan tuşlar sayesinde sadece tek hareketle kapıları kontrol altında tutma imkanı bulunuyor. Aynı zamanda şık ve kullanışlı tasarımı ile bu kumandayı anahtarlık gibi kullanmak da mümkün. Kapsama alanı içerisinde kapıların güvenliğini ve kontrolünü sağlayabilir, bu kolaylığı hemen yaşayabilirsiniz.

BFT KUMANDA HAKKINDA

Birçok bina, otel, kamu dairelerinde, okullarda ve sitelerde otomasyon kapılar, yana kayan kapılar ve bariyer sistemleri kullanılırken, garaj ve bahçe kapıları da ön plana çıkıyor. Güvenliği sağlamanın yanı sıra, avantajlı bir kullanım seçeneği sunan bu ürünleri zenginleştiren aksesuarlar da üretiliyor. Sunulan bft kumanda modelleri farklıdır. Bu sistemleri kullanılırken rahatlık ve konfor için bu ürünlere ihtiyaç vardır. Tek tuşla kapıların açılıp kapanmasını sağlayan kumanda sayesinde kapıların yönetimini elden çıkarmamış olacaksınız. Özellikle farklı hava koşullarında bulunduğunuz yerde de kapıların açıp kapanmasını sağlamak mümkün olacaktır. Bariyer ve kapıların kontrolünü kumanda sayesinde sağlamak büyük ölçüde zaman tasarrufunu da sağlamış olacaktır.

BFT SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE’DE KULLANIMI

Bft sistemleri yana kayar kapılar, fotoselli kapılar, kollu ve mantar bariyer sistemleri, garaj ve bahçe kapıları gibi farklı ürün seçeneklerine sahiptir. Gelişen ve güvenliği artan bir ülkede yaşadığımız için birçok bina ve alanlarda bu sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Site, kamu binaları, okullar, açık alanlar bu ürünler sayesinde daha güvenilir ve kontrol altında tutulabilir hale gelmiştir. Sadece ürün satışında değil, satış sonrasında da bft ürünlerin kontrolü sağlanmalıdır. Aynı zamanda bu sistemleri daha kullanışlı ve zengin kılan da belli başlı aksesuarlar mevcuttur.

ileBft Türkiye

Bft İstanbul

Bft İstanbul

            BFT İSTANBUL BFT TÜRKİYE firmasının İstanbul çapında ürünlerin üretim ve satışın ardından sizlere teknik destek sağlayan şubemizdir. Türkiye’de en kalabalık şehir olan İstanbul ilimizde siz müşterilerimize ihtiyaçlarınızı en çabuk ve en kaliteli şekilde karşılayabilmekten onur duyuyoruz. Bft İstanbul kalite ve güvenin adresi olmaya devam edecektir. İstanbul’un birçok semtinde bulunan satış noktamızla sizlere hizmet vermekteyiz.

İş yerleri, apartman, site girişi, garaj girişi gibi yaşam alanı olarak kullandığınız alanlarda güvenli bir şekilde rahatça kullanabileceğiniz kapı otomasyonları, bariyer sistemleri, kapı motorları, kontrol sistemleri üretmenin yanı sıra fonksiyonelliği de içine katan bft İstanbul firmamız sizlere sağladığı bu ürünlerin tüm aksesuarlarını tarafımızca kaliteden kesinlikle ödün vermeden sizler için üreterek satışını yapmaktadır. Bizi rahatça tercih etmeniz için sizlere kalite ve güvenin adresi olduğumuzu kanıtlamaktan çekinmemekteyiz.

Bft Türkiye firmasının bir bayisi olan bft İstanbul firmasından istekleriniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tamamını diğer firmalar arasında en uygun fiyata temin edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde sizin için ürettiğimiz ürünlerde ki kullanım kolaylığı ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Eğer kullanımlarınız da uzun vadeli bir ürün kullanmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Yaşam alanlarınız da sizlere en önemli olan istihdam kaynağını da oluşturmaktayız. Bft Türkiye firmasının bft İstanbul şubesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Alanın da en dayanıklı yapı malzemelerimiz olan kapı otomasyonları, bariyer sistemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve vermek istediğiniz siparişleri bft İstanbul olarak İstanbul’un her yerinden gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz. Eğer isterseniz şubemize kadar gelmeden sayfamızdan ürünlerimiz ve şirketimiz hakkında bilgi alabilir, bft sertifikalarımıza göz atabilir, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz telefonla arayarak ya da facebook, twitter, linkedin, youtube gibi sosyal medya araçları tarafından bizlere ulaşabilir, hizmet almak istediğiniz ürünler hakkın da merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir ve fiyat aralığını öğrenebilirsiniz.

Bft Türkiye’nin bft İstanbul şubesi olarak sizlere kalite ve güvenin adresi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizleri tercih etmeniz doğrultusunda size en kaliteli hizmeti uzman teknik ekibimizle ve gelişmiş teknolojimizle beraber vereceğimizin garantisini rahatlıkla veriyoruz.

ileBft Türkiye

Bft Fiyat Listesi

Bft Fiyat Listesi

Bft Fiyat
            Bft Fiyat Listesi: Her türlü garaj, kapı sitemleri için üretimi hızlı bir şekilde devam eden otomatik kumanda sistemleri artık kolay bir şekilde sipariş edilmektedir. Kumanda fiyatları her bütçeye uygun bir şekilde bulunmaktadır. İster pahalı, ister ucuz fiyata göre bulunan bft fiyat listesi sayesinde artık insanlar otomatik kumanda sistemleri fiyatlarını görerek ihtiyaçlarına uygun bft kumandaları satın almaktadırlar.Bft Garaj Kumanda Fiyatı: İnsanlar araçlarını park ederken sürekli garaj açma ve kapatma derdinden bft garaj kumandası sayesinde kurtulmuşlardır. Garaj kumandası sayesinde kapılar otomatik olarak açılmakta ve kapanmaktadır. Fiyatı garajlara göre değişen bft kumandaları sayesinde artık insanları en uygun fiyata garaj kumandasını satın alabilmektedir.

Mantar Bariyer Fiyatı: Site üzerinden satılan ve ister geniş alanlar için ister kontrollü geçiş noktaları için kullanım amacına göre tasarlanan mantar bariyerler ucuz maliyeti ile insanların ilgisini çekmektedir. Kullanım ve yapılışı kolay olan bu mantar bariyer sistemi sayesinde artık trafiğe kapalı alanlar. Bina önlerinde her yerde ışıklı bir şekilde en uygun fiyata satın alınabilmektedir. Bft fiyat listesi sayesinde kullanım alanlarına göre fiyatlarının değişti bu mantar bariyer sistemini artık her insan kendi bütçesine uygun ve kullanım alanına göre istedikleri mantar bariyer çeşitlerini kolay bir şekilde satın alma imkanına sahip olmuşlardır.

Bft Kumanda: Kullanım alanına göre tek veya çok tuşlu olan bu kumanda sayesinde artık kapılar otomatik bir şekilde açılmakta ve bu kumandalar  bft fiyat listesi sayesinde en uygun fiyata satın alınarak kapıların kontrolü sağlanmaktadır.

ileBft Türkiye

Bft Otomasyon

Bft Otomasyon

Bft Otomasyon Sistemlerini Keşfedin
BFT Otomasyon Sistemleri Nedir?

Günümüz otomasyon sistemleri, nerede ise her farklı alanda başta güvenlik olmak üzere kullanılmaktadır. Bu anlamda hem ülkemizde hem de dünya genelinde otomasyon sistemleri üzerine üretici rolü oynayan bft otomasyon sistemleri, pek çok farklı alanda uzman çözümler sunmakta ve bu sektöre büyük hizmetler vermektedir. Hizmet sektöründe ki 25’inci yılını tamamlayan ve İstanbul’da başlayan bft otomasyon sistemleri, yüzlerce başarılı otomasyon ürünü çalışmalarına imza atmış ve sektörün önde gelen firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Bft Otomasyon Sistemleri Nelerdir?

Günümüzün en yaygın güvenlik ürünleri kapsayan, bariyer sistemleri, sürgülü ve otomatik kapı sistemleri, döner kapı sistemleri, şifreli kapı mekanizmaları ve bu ürünlerin aktif olarak kullanılmasında rol oynayan; uzaktan kumanda, parmak izi okuyucusu, retina tarayıcısı gibi yan ürünler bft otomasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Otomasyon üzerine kurulu bir mekanizma ile çalışan birbirinden farklı güvenlik ve tedbir ürünleri yelpazesinde Bft Otomasyon firması, tüm ürünlerini üretimini, bakımını ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

Neden Bft Otomasyon Sistemlerini Tercih Etmelisiniz?

Birden farklı seçenek arasında Bft Otomasyon sistemlerinin tercih edilmesinde en önemli faktör, tamamen yerli sermaye ve milli üretim ile piyasaya açılan bir firma olmasından geçmektedir. Seri üretimlerin yanı sıra, isteğe bağlı olarak  tasarlanan ve özel olarak üretilen; otomasyon sistemleri ile de Bft Otomasyon firması tercih edilmektedir. Aynı zamanda oldukça, kullanışlı ve kaliteli ürünleri le Bft Otomasyon çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Ürünlerin sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kullanılması ve ihracatı da Bft firmasının dünya genelinde kalite standartları çerçevesinde üretimler yaptığını göstermektedir.

Bft Otomasyon Sistemleri Satış Sonrası Avantajları Nelerdir?

25 yıldır otomasyon ürünleri alanında hizmet veren Bft Otomasyon firması, sadece seri ve özel üretim imkânları ile değil, ürün satışı sonrası destek ve hizmetleri ile de tercih sıralamasında en üst sırada yer alan firmadır. Satış sonrası düzenli periyodik aralıklar ile ürün bakımları ve tamir işlemlerini Türkiye’nin her ilinde gerçekleştiren firma; aynı zamanda farklı marka ve model ürünlerin de tamir bakım ve onarım hizmeti de sunarak, otomasyon ürünleri sektöründe lider hale gelmiştir.

ileBft Türkiye

Bft Fotoselli Kapı

Bft Fotoselli Kapı

Bft Türkiye

Kurulumu oldukça eski çağlara yayılan ve ihtiyaç duyulan her tür gereçlerin sunumunda yardımcı olan bft Türkiye otomatik kapı sistemi ile alakalı öncelik olarak çalışmaya başlamıştır. Türkiye işletmesini 16 yıl boyunca sürdürmeyi başararak piyasada yer edilmeye hak kazanmıştır. otomatik kapı sistemlerinin her türlü kapı panjur gibi birçok sistemleri doğrultusunda ihtiyaçlarınızı gidermek amacı ile kurulmuştur. Her tür ihtiyacınızı gidermek amaçlı birçok çeşitleri ve ürün yaygınlığı sayesinde istenilen ihtiyaç doğrultusunda size sunumu yapılmaktadır.

Bft fotoselli kapı

            Bft fotoselli kapı radarlı kapı olması ile birlikte kullanılan genellikle hastane ve alışveriş merkezlerinde kullanımı öngörülen kapı sistemi işlevi ve kolaylığı ile de günümüze kadar ilerleyerek talep fazlalığını artırmayı başarmıştır. Kullanım alanına çeşitlilik ve farklılıklar sergileyen sistemin fiyat sıralamasını öğrenmek için siteye başvuru yapmanız ve işleminizin alınmasına beklemelisiniz.

Bft fotoselli kapı özellikleri

Son dönemlerde evlerimizin ve iş yerimizin için de kullanım talebinde bulunduğumuz bft fotoselli kapı sistemi ile birçok güveni bir arada sağlamaktadır. Bft fofoselli kapı en önemli özelliği ise diğer firmaların üretmiş olduğu fotoselli sistemlerinin aksine kapı sisteminin esnek ve mekanizmalı olmasıdır. Bu sistem sayesinde kart kullanımı ile ayarlanabilir bir sistem oluşumuna zemin hazırlamaktadır.

Sistem aynı zamanda  yaz konumu, kış konumu, normal konum, kapalı konumu, tam açık konumu, eczane konumu gibi konum ayarları bulunmaktadır. Kişinin isteği doğrultusunda konumunu ayarlayabildiğiniz sistem sayesinde de rahatlık vermektedir. Radar, emniyet fotoselli, dirsek buton, diz buton, el ve ısı sensörü, buton bağlantısı, uzaktan kumanda, elektronik kilit sistemi, buzzer ses sistemi bağlanabilmektedir. Fiyat danışmanlığına başvurabilir ve uygun sistemi seçme hakkına sahip olabilirsiniz.

Bft  vısta radarlı (Fotoselli) kapı

Bft vısta radarlı kapı sistemi de bulunan bu sistem ise; mekanizmasının tek kanatlı olması ağırlı ise 150 kg olması çift kanatta ise 120 artı 120 kg olması taşıma kapasitesine sahip olmasıdır. Oldukça geniş aksesuar seçenekleri bulunan sistem dunker motor, filtrelenmiş trafo, 3 kapak ve özel tasarım profillere sahip olmaktadır. Ayrıca üzerinde bulunan kontrol lcd sistemi ile kapınızı rahatlıkla program ayarını yapabilirsiniz.

ileBft Türkiye

Bft Motor Servisi

Bft Motor Servisi

Bft Motor Servisinde Lider Bir Hizmet
            Güvenli alan oluşturmak için mantar ve bariyer sistemlerinin son derece geniş bir alanda uygulandığı bilinmektedir. Özellikle araç giriş ve çıkışlarının ve kısmen birey giriş çıkışlarının kontrollü şekilde yapılması için bft mantar bariyer çeşitlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Bu ürünler son derece dayanıklı olup birinci sınıf kaliteye sahip malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda kullanıcılara tahmin ettiklerinden çok daha uzun süre katkı sunmaktadır.Etkili ve Ekspres ServisŞayet böyle bir güvenlik sistemine sahip iseniz ve motoru ile ilgili bir takım aksaklıklar söz konusu ise artık gidermek için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Senelerin vermiş olduğu tecrübe ve bft motor servisi alanında deneyimli ekibimiz ile sizlere nasıl yardımcı olduğumuzu görebilirsiniz. Problemlerinizi mümkün ise yerinde değil ise kendi iş yerimizde çözüme kavuşturarak en hızlı şekilde teslim ettiğimizin de üzerini çizmek isteriz.

Kaliteli ve Garantili Çözümler

Teknolojik alanda sizlere garantili bir iş çıkarmak üzere tüm donanıma sahip olmaktayız. Bunun için başta İstanbul olmak üzere ülke genelinden hizmet talep etmenizin mümkün kılındığını da belirtmeliyiz. Lider ve öncü bir bft motor servisi için bundan böyle bizden başka herhangi bir yere gerek kalmayacağını ve her şeyin dilediğiniz gibi sonuçlanacağını da göreceksiniz. Bft bariyer ve mantar kategorilerinde yer alan tüm seçeneklerin motorlarının onarımını ve yedek parçasını orjinal olarak tedarik edebilmenin yolunun da bizden geçeceğini aklınızın bir köşesinde daima bulundurunuz.

Tek Tık İle Hizmet Talebi Oluşturun

Biz, siz değerli müşterilerimizin her daim sorun yaşamadan ulaşabileceğiniz adres olmaktayız. Bu bağlamda internet sitemizde iletişime geçmeniz bakımından birden fazla seçenek sunmaktayız. Ayrıcalıklı ve aldığınız bft motor servisi sonrasında her daim yanınızda bulunacak firma için bundan böyle bir numaralı durağınız olacak bizimle hareket edebilirsiniz.

Referanslarımıza Göz Atın 

Daha önce bizi seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğini görebileceğiniz referanslarımıza da bakabilirsiniz. Uluslararası kalite standartları ve işine verdiği önem ile fark yaratan şirketimiz sizlerin de mutlu bir müşteri olmanızı başaracaktır. Ayrıcalıklı hizmet dünyasında sizlerde bulunun ve hemen bft güvenlik sistemlerine dair tüm arızalarınızı giderin. Hepsi için vakit kaybetmeden bizleri arayın ve farkı bizzat yaşayın.