Etiket arşivi Bft Bariyer

ileBft Türkiye

Bft Bariyer Fiyatları

Bft Bariyer Fiyatları

            Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Bft Türkiye; uzun yıllardır bütçeyi sarsmayan fiyatlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Otomatik kapılardan bariyer sistemlerine; kepenklerden panjur tesisatlarına kadar aradığınız her şeyi bu güvenilir markanın çatısı altında rahatlıkla bulabilirsiniz.

OTOMATİK KAPI, PANJUR ve BARİYERİN TEK ADRESİ BFT

Söz konusu iş yeri güvenliği ve kontrolü olduğunda sizin için tek bir firma yeter. BFT Türkiye otomatik kapıları ve bariyerleri ile büyük bir takdir görmektedir. Herhangi bir arıza ile karşılaşmanız dahilinde yetkili servislere güvenle başvurabilir ve sorunlarınız için ücretsiz destek hattını kullanabilirsiniz.

Firmanın bariyer sistemleri arasında en çok tercih edilen otomatik kollu bariyer sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistemin kolları uzunluğu beş metre kadardır. Otomatik bariyer sisteminin açılma ve kapanma süresi yaklaşık olarak sekiz saniyedir. Akü ile çalışmayan bu sistem, termal korumaya sahiptir; bu sebeple -10 derece ile 55 derece sıcaklığa kadar herhangi bir bozulma göstermemektedir.

BFT BARİYER MODELLERİ

Bariyer modelleri arasında en çok tercih edilenler; BFT mantar bariyer ve Faac mantar bariyer olarak karşımıza çıkmaktadır. BFT bariyer modelleri arasında ön plana çıkanlar ise kollu bariyer ve mantar bariyer mekanizmasıdır. Mantar bariyerler kolay ve hızlı üretimi ve bütçeyi sarsmayan fiyatları ile kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmekte ve mevcut kullanım alanlarını trafiğe kapalı hale getirmektedir. Bariyerin esas kullanım alanı kontrollü geçiş alanları olarak karşımıza çıkmaktadır ve bft bariyer fiyatları kullanım alanının geniş ya da dar oluşuna göre değişiklik arz etmektedir.

NEDEN BFT MANTAR BARİYER KULLANMALIYIZ?

Üretimi, bakım ve onarımı ile birlikte kullanımı da oldukça kolay bir bariyer ise ihtiyacınız olan; şüphesiz ki BFT çatısı altında üretilen mantar bariyerler bu konuda size oldukça yardımcı olacaktır. Kurulumu son derece basittir ve maliyeti her bütçeye uygundur bu muhteşem ürün otopark ve site önlerinde konumlanarak ışıklı yapısı sayesinde gece görüşü noktasında avantaj sağlamaktadır. Sertifika sahibi bir firma olan BFT güvencesi altında aldığınız bariyerler sizi kullanımda oldukça memnun edecektir. Işıklı şık bir tasarıma sahip olan bft bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız; info@bft-turkiye.gen.tr mail adresini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BFT KOLLU BARİYER ve MANTAR BARİYER FİYATLARI

Montajı kısa süreli ancak aynı zamanda sağlam ve estetik donanıma sahip bir bariyer sistemine ihtiyaç duyuyorsanız; tek tercihiniz BFT mantar bariyer sistemleri olmalıdır. Piyasadaki bariyer sistemleri fiyatları ile karşılaştırıldığında bft bariyer fiyatları hem bütçenizi hem de cebinizi korur. Trafik geçiş alanları dışındaki alanlar için tasarımı uygundur. Güçlü yapısı ve basit kurulumu ile mantar bariyer sistemleri gerek otopark gerek ise bina önü trafik kontrolünü sağlamak isteyenler için ilk sıradaki tercih olacaktır.

ileBft Türkiye

Bft Kollu Bariyer

Bft Kollu Bariyer

Bft Kollu Bariyer Sistemleri Hakkında Bilgi
            Araç kontrolünün tamamen sürücüde olmasına önemli katkı sağlayan Bft bariyer sistemleri sayesinde çok daha güvenli ve kontrollü bir sürüş keyfi yaşamak mümkün olmaktadır.  

Bft Bariyer Sistemlerinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

           Bft kollu bariyer sistemleri günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş ürünler olarak piyasada yerini alır. Son derece gelişmiş nitelikte olan bu sistemler sayesinde otoparklara yapılan girişler ve çıkış aktiviteleri, trafiğe belirli zamanlar doğrultusunda açılmakta olan ve yine belirli zaman aralıklarında kapatılan alanlar ve tüm bu alanların kontrol edilmesinde Bft bariyer sistemlerinden yararlanılmaktadır.

            Bft bariyer sistemlerinin öne çıkan diğer en önemli özelliği ise uzaktan kumanda yöntemi ile büyük bir rahatlık ve kolaylıkla kontrol ediliyor olabilmeleridir. Özellikle güvenliğin maksimum seviyede sağlanması gereken yerlerde büyük bir yarar sağlayan Bft sistemleri ile insan güvenliği için büyük tehdit oluşturan olası saldırıları engellemek için ciddi bir caydırıcı rol üstlenmektedirler.

Bft Bariyer Sistemlerinin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

            Özellikle de insanların büyük kalabalıklar oluşturdukları yerlere ve polis noktalarına yönelik olarak gerçekleşmekte olan araç girişlerini Bft Kollu bariyer sistemleri aracılığı ile kontrol altına almak mümkün olmaktadır. Böylece tehdit unsuru oluşturabilecek saldırılar için caydırıcı rol alır. Bu ve benzer özelliğe sahip olan Bft bariyer sistemlerinin en önemli yararlarından biri de insanların güvenliğini sağlayıcı nitelikte olmalarıdır. Bu sistemlerin sağladığı önemli yararlardan bir diğeri de ücretli geçiş noktalarında ücret ödemeden yapılan geçişlerin önlenmesi amacı ile kullanılabilir nitelikte olmalarıdır. Bariyer sistemleri insan ve mal güvenliğinin sağlanmasında ciddi rol üstlenirler.

Bft Bariyer Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

           Bft bariyer sistemleri geniş bir kullanım alanına sahip olup kullanılacakları alanlara yönelik kontrolü sağlayacak özelliklerde üretilirler. Bft bariyer sistemlerinin kullanıldıkları alanlar arasında; polis noktalarına araç girişlerinin gerçekleştirildiği alanlar, oto park çıkışları, trafiğe belli zamanlarda kapatılan ve açılan noktalarda, askeriye giriş noktalarında, insanların büyük kalabalıklar oluşturdukları noktalara yapılan araç giriş çıkış noktaları gibi pek çok noktada kontrollü araç giriş ve çıkışlarını sağlamak amacıyla Bft kollu bariyer sistemleri kullanılmaktadır.

Bft Bariyer Sistemleri Neden Tercih Edilmelidir?

            Bft marka bariyer sistemleri, günümüz toplumunun güvenliğini sağlamaya yönelik en etkili bariyer sistemleri arasında yerini alır. Bft bariyer sistemleri sayesinde, taşıtların bulundukları noktalardan bir yere girişleri esnasında ya da girmiş oldukları ortamlardan çıkışları sırasında kontrollü olarak bu tür günlük aktiviteleri gerçekleştirmelerine yönelik üretilmiş olan sistemlerden oluşmaktadır.

            Üstün teknolojiyle üretilen ve belirli noktalara araç giriş çıkışlarında maksimum kontrolü sağlayan etkin bir bariyer sistemi olma özelliğine sahiptir. Araç giriş ve çıkış işlemlerinin maksimum bir kontrolle yapılması gereken tüm noktalara uygun nitelikte üretilirler. Bft bariyer sistemleri uzaktan kumanda özellikleri ile araç giriş ve çıkış kontrollerinde ciddi kolaylık ve avantaj sağlarlar. Günümüzde araç giriş noktaları için en ideal ve güvenilir bariyer sistemleri arasında yerini almaktadır.

ileBft Türkiye

Bft Kapı Ve Bariyer Sistemleri

En İyi Kapı Sistemleri Ve Kapı Motorları
            Günlük yaşantımızda kollu bariyer sistemleri, çok geniş bir alana sahiptir. Önemli mekanlarda, araç geçişlerinin çok olduğu yerlerde, normal kapı kullanmak çok yorucu ve kullanışsız olur. Bu alanda yapılan en iyi icatlardan biri olan bft kapı sistemleri, İtalya’dan Türkiye’ye getirilmiştir. İki yana, ortadan açılan kollu kapılar, araçların geçişinden sonra, tekrar otomatik olarak kapanmaktadır. Özel mekanik ve elektronik tasarımla üretilen kollu bariyer sistemleri, büyük siteler, iş merkezleri, büyük girişleri olan oteller, askeri alanlar ve emniyet müdürlükleri gibi yerlerde kullanılmaktadır.

            Özel fotosel özellikli olan kollu bariyer sistemleri, yaralanmaları önlemektedir. Özel bir mekanizmayla üretilen bu bariyer sistemleri, bft otomatik kapı kategorisinde en kaliteli ürünlerdir. Bu nedenle, aradığınız mükemmel kalitede bariyer sistemleri için, bft kollu bariyer sistemleri, en iyi çözüm olacaktır. Zeminle irtibatı olmadığı için, yerde oluşan su birikintileri ve çöküntüler, bu kapı sistemine zarar vermemektedir. Bu nedenle, rahat bir kullanımı vardır. Büyük araçlar için özel bir açıda üretilen kollu bariyer sistemleri, her türlü aracın rahatlıkla geçmesi için özel üretilmiştir. Özellikle askeri alanlarda kullanılan bariyerli sistemler, otomatik özelliği ile kapı açma kapama işlemini pratik bir şekilde çözmektedir.

MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

            Mantar bariyer sistemleri, hareketli ve hareketsiz olarak üretilmektedir. Sabit olanlar ve motorsuz olanlar, bina önlerinde ve girişlerinde kontrol gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. Düzensiz geçişleri kontrol altına almak için özel olarak tasarlanan bu bariyerler, düzenli bir trafik oluşturmaktadır. Firmamızın ürettiği mantar bariyer sistemleri, özel olarak üretilmektedir. Genellikle araçların girmesinin yasak olduğu yerlerde ve yaya yollarında girilmesi yasak olan yerlerde tercih edilmektedir. 

HAREKETLİ MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

            Bft scudo bariyer sistemleri, yerden yükselecek şekilde üretilmektedir. Yerden yükselen bu mantar bariyer sistemleri, özel motorludur ve yüksek voltajlı elektrikle çalışır. Yaya yolları ile araç yollarını birbirinden ayırmak için kullanılmaktadır. Acil veya zorunla araç geçişleri meydana geldiği zaman, mantar bariyerler, yerin içine gömülmektedir. Bu şekilde araçlar rahat geçmektedir. Araç geçişi sağlandıktan sonra, geçişleri engellemek için tekrar mantar bariyerler yükselmektedir. Görünüm olarak oldukça estetik ve zarif olan bu bariyerler, sağlam yapısı ile zarar görmemektedir. Diğer plastik bariyerlere nazaran çok daha dayanıklıdır ve yerinden çıkmamaktadır. Mantar gibi yerden biten bu bariyerler, modern şehircilik çalışmalarında, çevre mühendislerinin ilk tercihi haline gelmiştir. 

EN İYİ MANTAR BARİYER SİSTEMİ

            En iyi mantar bariyer sistemi olarak gösterilen Bft easy mantar bariyer modelleri, hızlı açılıp kapanma özelliği ile oldukça pratiktir. Ayrıca 230w özelliği ile çok hızlı hareket etmektedir. Girilmesi yasak yerlerde pratik bir kullanıma sahip olan bariyer, özel yöntemlerle imal edilmiştir. Yerin dibinden yukarı çıktığı için, bu bariyerlerin yerinin değiştirilmesi imkansızdır. Diğer portatif bariyerlere nazaran kesin çözüm sunmaktadır. Mantar bariyerlerde olması gereken hızlı inme ve kalkma özelliği, trafiğin hızlı akması için çok önemli bir fonksiyondur. Hızlı ve etkili çalışan bu bariyerler, yayaların geçişini izin vermektedir. Arasına zincir konulduğu zaman, yayalar geçemez. Ancak, zincirsiz kullanılırsa, otomobil gibi vasıtaların geçişine izin vermez.

FİRMAMIZIN DİĞER ÇALIŞMALARI

            Firmamız, kollu bariyer, mantar bariyer ve özel easy bariyer sistemleri dışında, yana kayar kapılarına özel motorlar, kanatlı kapı motorları, fotoselli kapı modelleri, garaj kapısı motorları ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır. Firmamız, teknik destek yanında çok önemli olan yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Sipariş ettiğiniz bariyer sistemleri, uzman kadromuzun profesyonel çalışmalarıyla garantili bir şekilde monte edilmektedir. 

            Kaliteli ve uzun ömürlü kapı motorları ve bariyer sistemleri için, branşında son derece başarılı olan ekiplerimizin tercih edilmesi, başarılı bir sonuç için çok önemlidir. En etkili çözüm sistemleri için, kısa zamanda iş bitiren ekiplerimiz, garantili parça hizmeti de sunmaktadır. Teknik destek, müşteri hizmetleri ve yedek parça hizmetleriyle, bariyer sistemleri hizmetinde ve kapı motorları hizmetlerinde, garantili hizmet sunulmaktadır. 

ileBft Türkiye

Bft Bariyer Sistemleri

Bft Bariyer Sistemleri

Bft Bariyer Türkiye Hakkında
            Ülkemizde markalaşmış olan Bft Türkiye bariyer sistemleri, araçların bir noktadan bir noktaya girişi ve çıkışlarını çok daha kontrollü bir şekilde gerçekleştirmeye olanak tanıyan ve son derece gelişmiş sistemlere sahip bariyer sistemleri üretiminde önemli bir konuma ve güvenilirliğe sahiptir. Son derece gelişmiş olan teknolojisiyle üretmiş olduğu ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren bariyer sistemlerinin piyasaya sunulmasına büyük rol üstlenmektedir.

Bft Türkiye Bariyer Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

            Güvenilir bir marka olan Bft bariyer Türkiye sistemleri son derece gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Bu yönden polis noktalarına girişlerde ya da ücret ödenmeden çıkış yapılmasının önüne geçilmesi gereken oto park benzeri araç çıkışlarının engellenmesi gereken noktalarda oldukça kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Bft Türkiye bariyer sistemlerinin diğer bir önemli özelliği ise uzaktan kumanda edilebilir olmalarıdır. Bu sayede gerekli durumlarda araç geçişleri sağlanırken gerekli durumlarda da araç geçişleri durdurulabilmektedir. Böylece maksimum düzeyde bir araç geçiş kontrolü sağlanmasına büyük oranda katkı sunar. 

Bft Türkiye Marka Bariyer Sistemlerinin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

            Özellikle ülkemizde son derece güvenilir ve köklü bir marka haline gelen Bft bariyer sistemleri büyük faydalar sağlayan geniş kapasitelere sahiptir. En başta polis araç giriş noktaları olmak üzere, insan topluluklarının kalabalıklaştığı noktalara araç girişlerinin kontrollü olarak sağlanmasında ciddi rol üstlenirler. Araç girişlerinin kontrollü bir şekilde sağlanmasında etkisi olan Bft Türkiye bariyer sistemleri, toplumumuzun güvenliğinin sağlanmasında önemli bir rol üstlenmektedirler. Bu sayede insanımız ortak kullanım alanlarında daha rahat ve güvenli bir şekilde diledikleri aktiviteleri gerçekleştirebilirler. Maksimum kontrol sağlandıkça maksimum güvenlik de sağlanmış olur. Bft Türkiye bariyer sistemleri, toplumların ihtiyaçlarına en iyi biçimde cevap verebilecek özellikleri barındıran sistemleriyle güvenliğe önemli katkı sağlamaktadır.

Bft Türkiye Bariyer Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

            Bft Türkiye bariyer sistemleri maksimum araç kontrolünün sağlanması gereken her noktada kullanıma uygun çeşitliliğe ve özelliğe sahip bariyer sistemlerini piyasaya sunar. Polis noktalarından spor tesislerine, ücretli otoparklardan alışveriş merkezlerine ve araç kontrolünün sağlanması gereken her noktada Bft bariyer sistemleri kullanılabilmektedir. Güvenli ve sorunsuz araç geçişinin sağlanması gereken her noktada Bft Türkiye bariyer sistemlerine büyük bir ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenlik kadar güvenlik için maksimum verimlilik sağlayan bariyer güvenlik sistemlerinin kullanılması da büyük bir önem arz etmektedir.

Neden Bft Türkiye Bariyer Sistemlerini Tercih Etmek Gerekir?

            Güçlü ve güvenilir bir marka olan Bft bariyer sistemleri, kontrollü araç girişlerinin en yüksek seviyede sağlanması gereken noktalarda en iyi sonucu verir. Terör olayları, bireysel tehdit unsuru taşıyan aktiviteleri ve benzeri toplumun güvenliğine yönelik saldırıları engelleyici ve caydırıcı rol üstlenen Bft Türkiye bariyer sistemleri sayesinde arzu edilen güvenliğin en yüksek düzeyde sağlanması mümkün olabilmektedir. Bir ülkede insanların mal ve can güvenliğinin sağlanmasında kontrollü araç girişlerinin sağlanabilmesi büyük önem taşımaktadır.

            Aksi durumda bombalı araç saldırıları, insan toplulukları için ciddi tehdit oluşturan silah yüklü araçların geçişleri önlenemez ve önlenemeyen kontrolsüz araç girişleri sonucunda büyük kaosların yaşandığı toplumlar söz konusu olur. Eğer bir toplumda maksimum bir güvenlik sağlanması hedefleniyor ise başlangıç olarak kontrollü araç girişlerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesi göz ardı edilemeyen bir önem teşkil etmektedir.