Etiket arşivi Bft Fotoselli Sensörlü Kapı

ileBft Türkiye

Bft Fotoselli Kapı

Bft Fotoselli Kapı

Bft Türkiye

Kurulumu oldukça eski çağlara yayılan ve ihtiyaç duyulan her tür gereçlerin sunumunda yardımcı olan bft Türkiye otomatik kapı sistemi ile alakalı öncelik olarak çalışmaya başlamıştır. Türkiye işletmesini 16 yıl boyunca sürdürmeyi başararak piyasada yer edilmeye hak kazanmıştır. otomatik kapı sistemlerinin her türlü kapı panjur gibi birçok sistemleri doğrultusunda ihtiyaçlarınızı gidermek amacı ile kurulmuştur. Her tür ihtiyacınızı gidermek amaçlı birçok çeşitleri ve ürün yaygınlığı sayesinde istenilen ihtiyaç doğrultusunda size sunumu yapılmaktadır.

Bft fotoselli kapı

            Bft fotoselli kapı radarlı kapı olması ile birlikte kullanılan genellikle hastane ve alışveriş merkezlerinde kullanımı öngörülen kapı sistemi işlevi ve kolaylığı ile de günümüze kadar ilerleyerek talep fazlalığını artırmayı başarmıştır. Kullanım alanına çeşitlilik ve farklılıklar sergileyen sistemin fiyat sıralamasını öğrenmek için siteye başvuru yapmanız ve işleminizin alınmasına beklemelisiniz.

Bft fotoselli kapı özellikleri

Son dönemlerde evlerimizin ve iş yerimizin için de kullanım talebinde bulunduğumuz bft fotoselli kapı sistemi ile birçok güveni bir arada sağlamaktadır. Bft fofoselli kapı en önemli özelliği ise diğer firmaların üretmiş olduğu fotoselli sistemlerinin aksine kapı sisteminin esnek ve mekanizmalı olmasıdır. Bu sistem sayesinde kart kullanımı ile ayarlanabilir bir sistem oluşumuna zemin hazırlamaktadır.

Sistem aynı zamanda  yaz konumu, kış konumu, normal konum, kapalı konumu, tam açık konumu, eczane konumu gibi konum ayarları bulunmaktadır. Kişinin isteği doğrultusunda konumunu ayarlayabildiğiniz sistem sayesinde de rahatlık vermektedir. Radar, emniyet fotoselli, dirsek buton, diz buton, el ve ısı sensörü, buton bağlantısı, uzaktan kumanda, elektronik kilit sistemi, buzzer ses sistemi bağlanabilmektedir. Fiyat danışmanlığına başvurabilir ve uygun sistemi seçme hakkına sahip olabilirsiniz.

Bft  vısta radarlı (Fotoselli) kapı

Bft vısta radarlı kapı sistemi de bulunan bu sistem ise; mekanizmasının tek kanatlı olması ağırlı ise 150 kg olması çift kanatta ise 120 artı 120 kg olması taşıma kapasitesine sahip olmasıdır. Oldukça geniş aksesuar seçenekleri bulunan sistem dunker motor, filtrelenmiş trafo, 3 kapak ve özel tasarım profillere sahip olmaktadır. Ayrıca üzerinde bulunan kontrol lcd sistemi ile kapınızı rahatlıkla program ayarını yapabilirsiniz.