Etiket arşivi Bft Kollu Bariyer Sistemleri

ileBft Türkiye

Kollu Bariyer

Kollu Bariyer Sistemleri Ve Bu Sistemlerin Önemi

           Bft Kollu Bariyersistemleri ile güvenilir markalar arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Bft bariyer sistemleri araç geçişlerinde kontrolün sağlanması gereken pek çok noktada güvenli bir biçimde kullanım sağlamakta ve üstün bir teknolojiyi barındırmaktadır.

Bft Bariyer Sistemlerinin En Önemli Özellikleri

            Bft bariyer sistemleri özellikle günümüz için vazgeçilmez ihtiyaçlar arasında yerini alır. En başta da şehir hayatında en büyük ihtiyaçlar arasındadır. Bariyer sistemleri kullanılarak belirli noktalara araç giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmak mümkün hale gelir. Kollu bariyer sistemleri gelişmiş teknolojisiyle maksimum seviyede araç giriş işlemlerinin kontrolünü sağlamaya katkı sunar. Üstelik uzaktan kumanda edilebilirlik özelliği sayesinde ihtiyaç duyulduğu anda anında araç girişlerini durdurmak ya da araç geçişlerine izin vermek mümkün hale gelir. Gelişen teknolojiyle doğru orantıda bir gelişmişliğe sahip olan Bft sistemleri sayesinde çağın ihtiyaçları doğrultusunda kullanım olanağı sağlanır.

Kollu Bariyer Sistemleri Ne Gibi Faydalar Sağlar?

           Kontrollü araç çıkış ve girişinin sağlanmasında rol alan Kollu bariyer sistemleri sayesinde toplum için tehdit unsuru taşıyan terör eylemlerinin gerçekleştirilmesinde etkin caydırıcı unsurlar arasında bulunmaktadır. Bu sistemleri sağlamış oldukları kontrol imkânı sayesinde gerek can ve gerekse mal güvenliğinin korunmasında göz ardı edilemeyecek önemde yarar sağlamaktadırlar. Araç geçiş güvenliğinin olmadığı noktalarda tam bir güvenliğin mevcudiyetinden bahsetmek mümkün olmaz. Kollu bariyer sistemleri ayrıca güvenliğin sağlanmasının aynı sıra ücretli otopark ve benzeri alanlardan ücret ödemeden giriş ve ya çıkışların önüne geçilerek maddi yönden de kullanıldıkları alana göre ciddi yararlar sunarlar.

Bft Bariyer Sistemlerinin Kullanılabilir Oldukları Alanlar Nerelerdir?

            Bft bariyer sistemlerinin kontrollü araç giriş ve çıkışlarının sağlanması gereken her noktada kullanılabilir türde bariyer sistemleri bulunmaktadır. Bft bariyer sistemlerinin kullanılabileceği yerler hakkında örnek olarak, toplu kullanım alanları olan hava limanları, alışveriş merkezleri, askeriye, polis noktaları, hastaneler, ücretli otoparklar, spor tesisleri ve benzeri pek çok alanı saymak mümkün olabilmektedir.

Kollu Bariyer


Kollu Bariyer Sistemleri Neden Tercih Edilmeli?

            Güvenliğin sağlanmasında en önemli unsur kullanılmakta olan sistem kadar o sistemi piyasaya sunan markanın da güvenilir olmasıdır. Güvenilir bir markanın sunmakta olduğu sistemler her zaman belirli bir güvenilirliğe sahip olmayan firmaların sunduğu sistemlere göre çok daha güvenilir ve dayanıklı yapı sergilerler. Bft marka olarak kendisini kanıtlamış ve piyasaya sunduğu bariyer sistemleri ile belirli bir güveni kazanmıştır. Bft günümüz toplumlarının en önemli ve hayatı ihtiyaçlarından biri olan bariyer sistemlerini piyasaya insan hayatındaki önemli rolünün bilinciyle sunar. Son teknoloji harikası Kollu bariyer sistemleri uzun yıllar dayanabilir ve son derece gelişmiş özellikleri barındırmaktadır.

            Bft bariyer sistemleri araç giriş ve çıkışlarının maksimum bir şekilde kontrol edilebilir olmasına ihtiyaç duyulan her noktaya uygun yapıda ve çeşitlilikte üretilmektedir. Bariyer sistemlerinin bulunmadığı noktalarda güvenliğin varlığından söz etmek kesinlikle doğru olmaz. Bu yönden özellikle de günümüzün en önemli ihtiyaçları arasında Bft bariyer sistemleri gelmektedir.

ileBft Türkiye

Bft Kollu Bariyer

Bft Kollu Bariyer

Bft Kollu Bariyer Sistemleri Hakkında Bilgi
            Araç kontrolünün tamamen sürücüde olmasına önemli katkı sağlayan Bft bariyer sistemleri sayesinde çok daha güvenli ve kontrollü bir sürüş keyfi yaşamak mümkün olmaktadır.  

Bft Bariyer Sistemlerinin Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

           Bft kollu bariyer sistemleri günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş ürünler olarak piyasada yerini alır. Son derece gelişmiş nitelikte olan bu sistemler sayesinde otoparklara yapılan girişler ve çıkış aktiviteleri, trafiğe belirli zamanlar doğrultusunda açılmakta olan ve yine belirli zaman aralıklarında kapatılan alanlar ve tüm bu alanların kontrol edilmesinde Bft bariyer sistemlerinden yararlanılmaktadır.

            Bft bariyer sistemlerinin öne çıkan diğer en önemli özelliği ise uzaktan kumanda yöntemi ile büyük bir rahatlık ve kolaylıkla kontrol ediliyor olabilmeleridir. Özellikle güvenliğin maksimum seviyede sağlanması gereken yerlerde büyük bir yarar sağlayan Bft sistemleri ile insan güvenliği için büyük tehdit oluşturan olası saldırıları engellemek için ciddi bir caydırıcı rol üstlenmektedirler.

Bft Bariyer Sistemlerinin Sağladığı Faydalar Nelerdir?

            Özellikle de insanların büyük kalabalıklar oluşturdukları yerlere ve polis noktalarına yönelik olarak gerçekleşmekte olan araç girişlerini Bft Kollu bariyer sistemleri aracılığı ile kontrol altına almak mümkün olmaktadır. Böylece tehdit unsuru oluşturabilecek saldırılar için caydırıcı rol alır. Bu ve benzer özelliğe sahip olan Bft bariyer sistemlerinin en önemli yararlarından biri de insanların güvenliğini sağlayıcı nitelikte olmalarıdır. Bu sistemlerin sağladığı önemli yararlardan bir diğeri de ücretli geçiş noktalarında ücret ödemeden yapılan geçişlerin önlenmesi amacı ile kullanılabilir nitelikte olmalarıdır. Bariyer sistemleri insan ve mal güvenliğinin sağlanmasında ciddi rol üstlenirler.

Bft Bariyer Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

           Bft bariyer sistemleri geniş bir kullanım alanına sahip olup kullanılacakları alanlara yönelik kontrolü sağlayacak özelliklerde üretilirler. Bft bariyer sistemlerinin kullanıldıkları alanlar arasında; polis noktalarına araç girişlerinin gerçekleştirildiği alanlar, oto park çıkışları, trafiğe belli zamanlarda kapatılan ve açılan noktalarda, askeriye giriş noktalarında, insanların büyük kalabalıklar oluşturdukları noktalara yapılan araç giriş çıkış noktaları gibi pek çok noktada kontrollü araç giriş ve çıkışlarını sağlamak amacıyla Bft kollu bariyer sistemleri kullanılmaktadır.

Bft Bariyer Sistemleri Neden Tercih Edilmelidir?

            Bft marka bariyer sistemleri, günümüz toplumunun güvenliğini sağlamaya yönelik en etkili bariyer sistemleri arasında yerini alır. Bft bariyer sistemleri sayesinde, taşıtların bulundukları noktalardan bir yere girişleri esnasında ya da girmiş oldukları ortamlardan çıkışları sırasında kontrollü olarak bu tür günlük aktiviteleri gerçekleştirmelerine yönelik üretilmiş olan sistemlerden oluşmaktadır.

            Üstün teknolojiyle üretilen ve belirli noktalara araç giriş çıkışlarında maksimum kontrolü sağlayan etkin bir bariyer sistemi olma özelliğine sahiptir. Araç giriş ve çıkış işlemlerinin maksimum bir kontrolle yapılması gereken tüm noktalara uygun nitelikte üretilirler. Bft bariyer sistemleri uzaktan kumanda özellikleri ile araç giriş ve çıkış kontrollerinde ciddi kolaylık ve avantaj sağlarlar. Günümüzde araç giriş noktaları için en ideal ve güvenilir bariyer sistemleri arasında yerini almaktadır.

ileBft Türkiye

Bft Bariyer

Bariyer Kategorisinde Yeni Yüz
            Daha hızlı ve  etkili bir şekilde çalışan bft bariyer ürünleri, kumandalı özelliği ile daha hızlı açılıp kapanmaktadır. Bft bariyer ve bft easy bariyer ürünleri, sınıfında lider olan ürünlerdir. Özellikle bft easy ürünü 230 V. özelliklidir. 9 saniye gibi bir sürede açılıp kapanan ürün. 6000 joule şiddetinde darbeye dayanıklıdır. -50 ve -60 gibi çok soğuk havalara dayanıklı olan ürün, 60.000 joule baskıya dayanıklıdır. Dayanıklı özelliği ile sınıfının en iyi ürünü olan bft türkiye ürünleri, geçiş kültürüne yeni bir anlayış getirmiştir. 

ÇOK SOĞUK HAVALARDA BİLE RAHATLIKLA KULLANABİLİRSİNİZ.

           Çok soğuk havalara bile rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, sınıfının en iyi ürünleri arasındadır. Donma yapmayan veya çok sıcak havalarda arıza yapmayan özelliği ile, Bft Bariyer başarılı ve etkili bir üründür. Gece geçişlerinde sorun oluşturmayan ürün, özel ışık sistemiyle araçların gece her hangi bir kazanın oluşmasını engellemektedir. Kumandalı kullanım özelliği ile diğer bariyer kapılar gibi kullanışlı özelliğe sahiptir. Araç geçişini kesinlikle engelleyen ürün, rahat ve etkili bir bariyer hizmeti sunmaktadır.

YAYA GEÇİTLERİNE ARAÇLAR KESİNLİKLE GİREMEZ

            bariyer sistemleri, en iyi yardımcınızdır. Bariyer sektöründe en iyi çözümleri sizler için sunan firma, büyük siteler, büyük askeri bölgeler, emniyet müdürlükleri ve büyük fabrika girişleri gibi yerlerde çok etkili bir kullanımı vardır. Sağlam metal yapısıyla başarılı ve  etkili olan ürün, elektrik kesintisi olduğu zaman, sorun oluşturmayacak şekilde yavaşça açık pozisyonuna geçmektedir. İçeriden ve dışarıdan kumanda özelliği ile araç geçişlerinde, yerinizden kalkmadan bft türkiye bariyer sistemlerini kullanabilirsiniz. 

Bft Bariyer

            Bariyer teknolojisinin en son modeli olan bft bariyer teknolojisi, sınıfının en iyi ürünlerini piyasaya çıkarmaktadır. Gece görüş özellikli bu ürünler, özel ışıkları sayesinde, rahatlıkla gözlemlenebilmektedir. Motor gücü, ağırlığa göre dizayn edilmiştir. Yerin altına montajlanan yuvası sayesinde, yerinden sökülmesi çok zordur. Bariyer kategorisinde en büyük sorun olan, yerinden sökme olayı, bft bariyer teknolojisinde tarihe karışmıştır. Bu özelliği nedeniyle, ‘geçişleri kesin olarak’ engellemektedir. Özel emniyet özellikli olan ürün, kullanışlı ve etkili bir tasarıma sahiptir.

ARAÇLARIN KESİNLİKLE GİRMEMESİ GEREKEN YERLERDE ÇOK ETKİLİDİR

            Bft stoppy Mantar Bariyer veya bft easy bariyer gibi ürünler, yayalara ait olan ve araçların kesinlikle girmemesi gereken yerlere, bft stoppy mantar bariyer veya easy mantar bariyer ürünlerini kullanmak, kesin çözümü getirmektedir. Eski bariyer usullerinin tarih olduğu günümüzde, pratik ve kesin çözüm getiren  iki kanatlı, tek kanatlı veya mantar bariyer sistemleri, geçişleri kesin olarak kontrol altına almıştır. Özellikle, özel bölgelere geçişi tam olarak durduran bft Türkiye bariyer ürünleri, hızlı ve etkili çözüm ortağınız olarak karşınıza çıkmaktadır. İnternet sitesinden istediğiniz bft ürünleri sipariş edebilirsiniz. 

            Eski bariyer usullerinde, bariyerlerin kaldırılması ve bariyelerin ihlal edilmesi, engellenemiyordu. Dubalar, yere sabitlenen bariyerler, kullanışlı olmadı. Bariyer kaldırma işlemlerinde, sürekli fiziksel müdahale gerekiyordu. Ancak, yeni çıkan bft mantar bariyer ürünleriyle, yerinizden kalkmadan kumandalı kullanım özellikleriyle, kolaylıkla bariyerleri kaldırabilirsiniz. 9 saniyede açılıp kapanan bu bft mantar bariyer ürünleri, geçiş noktalarında araçları kesinlikle durdurarak, kesin çözüm yöntemi oluşturmaktadır. Geçiş kültürünün yeni adı, bft bariyer ürünleridir.