Etiket arşivi Bft Mantar Bariyer

ileBft Türkiye

Bft Mantar Bariyer

Bft Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemleri Ve Genel Bilgileri

Plaka okuma sistemleri başta olmak üzere uzaktan kumanda, butonlu geçiş, OGS ile geçiş ya da kartlı geçiş sistemleriyle entegre edilerek çalışabilecek özelliklere sahip mantar bariyer sistemleri, genel olarak belediyelerin yayalaştırma amaçlı projelerinde tercih edilen bariyer türü olma niteliğini taşımaktadır. BFT mantar bariyer sistemlerinin bu anlamda daha pek çok kullanım alanı mevcut durumdadır. Üstelik güvenlik önlemlerinin son derece önemli olduğu konut ve tesis girişlerinde, banka müdürlüklerinde, elçiliklerde, ceza evlerinde, alışveriş merkezlerinde, limanlarda ya da araçlara kapatılan tüm sokak ve caddelerde bu sistemlerin tercih edildiğini net bir şekilde ifade etmek mümkündür.

BFT Mantar Bariyer Sistemlerinin Üretim Ayrıcalıkları

Söz konusu olan bu ürünlerin zeminden çıkan pnomatik ya da hidrolik silindir sistemlerinden oluştuğunu belirtmek gerekir. Hidrolik mantar bariyer sistemleri, gerekli görülen projeler kapsamında talep edilen yükseklik ve ebatlara sahip bir şekilde üretilebilen bir yapıyı içermektedir. BFT mantar bariyer sistemlerinin sunduğu avantajların da tercih edilebilirlik konusunda etkili olduğu söylenebilir.

Mantar Bariyer Sistemlerini Kullanırken Hangi Avantajlar Elde Edilir?

Uzun yıllar boyunca çalışır durumda dizayn edilebilen hidrolik işlevli mantar bariyer sistemleri, ciddi manada emniyeti sağlayabilme hususunda en önemli faktörlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Kolay bakım ve yükleme özelliğini içeren hidrolik bariyer sistemleri de ‘tak kullan’ işlevini bulundurmakta olup oldukça gelişmiş güvenlik sistemi şeklinde tercih edilmektedir. Kolay kurulabilen yapıya sahip durumda olan mantar bariyer sistemleri, enerji kesintilerinin olması halinde dahi elle kullanım imkanı sağlamaktadır.

BFT Mantar Bariyer Sistemlerinin Kullanım Özellikleri

Ayarlanabilen özellikler içeren hidrolik ünite ve motor koruma sistemleri de söz konusu ürün dâhilinde yer almaktadır. Ayrıca ayarlanabilen otomatik kapanma süreleri de mevcut özelliklerden biridir. BFT mantar bariyer sistemlerinin sağlamış olduğu faydalardan da kısaca bahsetmek doğru olacaktır.

Mantar Bariyerlerin Kullanım Kolaylığı

Günümüz koşullarında insan yaşamının korunabilmesi adına en gerekli unsur, güvenliktir. İnsan kuvvetinin yetersiz olduğu zamanlarda ortaya bariyer sistemleri çıkmaktadır. Mantar bariyer sistemleri aracılığıyla insan yaşamı için risk faktörü yaratacak birçok durumun önüne geçilmesi açısından avantajlar ve kolaylıklar en ideal oranlar dahilinde sunulmaktadır.

ileBft Türkiye

Bft Kapı Ve Bariyer Sistemleri

En İyi Kapı Sistemleri Ve Kapı Motorları
            Günlük yaşantımızda kollu bariyer sistemleri, çok geniş bir alana sahiptir. Önemli mekanlarda, araç geçişlerinin çok olduğu yerlerde, normal kapı kullanmak çok yorucu ve kullanışsız olur. Bu alanda yapılan en iyi icatlardan biri olan bft kapı sistemleri, İtalya’dan Türkiye’ye getirilmiştir. İki yana, ortadan açılan kollu kapılar, araçların geçişinden sonra, tekrar otomatik olarak kapanmaktadır. Özel mekanik ve elektronik tasarımla üretilen kollu bariyer sistemleri, büyük siteler, iş merkezleri, büyük girişleri olan oteller, askeri alanlar ve emniyet müdürlükleri gibi yerlerde kullanılmaktadır.

            Özel fotosel özellikli olan kollu bariyer sistemleri, yaralanmaları önlemektedir. Özel bir mekanizmayla üretilen bu bariyer sistemleri, bft otomatik kapı kategorisinde en kaliteli ürünlerdir. Bu nedenle, aradığınız mükemmel kalitede bariyer sistemleri için, bft kollu bariyer sistemleri, en iyi çözüm olacaktır. Zeminle irtibatı olmadığı için, yerde oluşan su birikintileri ve çöküntüler, bu kapı sistemine zarar vermemektedir. Bu nedenle, rahat bir kullanımı vardır. Büyük araçlar için özel bir açıda üretilen kollu bariyer sistemleri, her türlü aracın rahatlıkla geçmesi için özel üretilmiştir. Özellikle askeri alanlarda kullanılan bariyerli sistemler, otomatik özelliği ile kapı açma kapama işlemini pratik bir şekilde çözmektedir.

MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

            Mantar bariyer sistemleri, hareketli ve hareketsiz olarak üretilmektedir. Sabit olanlar ve motorsuz olanlar, bina önlerinde ve girişlerinde kontrol gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. Düzensiz geçişleri kontrol altına almak için özel olarak tasarlanan bu bariyerler, düzenli bir trafik oluşturmaktadır. Firmamızın ürettiği mantar bariyer sistemleri, özel olarak üretilmektedir. Genellikle araçların girmesinin yasak olduğu yerlerde ve yaya yollarında girilmesi yasak olan yerlerde tercih edilmektedir. 

HAREKETLİ MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

            Bft scudo bariyer sistemleri, yerden yükselecek şekilde üretilmektedir. Yerden yükselen bu mantar bariyer sistemleri, özel motorludur ve yüksek voltajlı elektrikle çalışır. Yaya yolları ile araç yollarını birbirinden ayırmak için kullanılmaktadır. Acil veya zorunla araç geçişleri meydana geldiği zaman, mantar bariyerler, yerin içine gömülmektedir. Bu şekilde araçlar rahat geçmektedir. Araç geçişi sağlandıktan sonra, geçişleri engellemek için tekrar mantar bariyerler yükselmektedir. Görünüm olarak oldukça estetik ve zarif olan bu bariyerler, sağlam yapısı ile zarar görmemektedir. Diğer plastik bariyerlere nazaran çok daha dayanıklıdır ve yerinden çıkmamaktadır. Mantar gibi yerden biten bu bariyerler, modern şehircilik çalışmalarında, çevre mühendislerinin ilk tercihi haline gelmiştir. 

EN İYİ MANTAR BARİYER SİSTEMİ

            En iyi mantar bariyer sistemi olarak gösterilen Bft easy mantar bariyer modelleri, hızlı açılıp kapanma özelliği ile oldukça pratiktir. Ayrıca 230w özelliği ile çok hızlı hareket etmektedir. Girilmesi yasak yerlerde pratik bir kullanıma sahip olan bariyer, özel yöntemlerle imal edilmiştir. Yerin dibinden yukarı çıktığı için, bu bariyerlerin yerinin değiştirilmesi imkansızdır. Diğer portatif bariyerlere nazaran kesin çözüm sunmaktadır. Mantar bariyerlerde olması gereken hızlı inme ve kalkma özelliği, trafiğin hızlı akması için çok önemli bir fonksiyondur. Hızlı ve etkili çalışan bu bariyerler, yayaların geçişini izin vermektedir. Arasına zincir konulduğu zaman, yayalar geçemez. Ancak, zincirsiz kullanılırsa, otomobil gibi vasıtaların geçişine izin vermez.

FİRMAMIZIN DİĞER ÇALIŞMALARI

            Firmamız, kollu bariyer, mantar bariyer ve özel easy bariyer sistemleri dışında, yana kayar kapılarına özel motorlar, kanatlı kapı motorları, fotoselli kapı modelleri, garaj kapısı motorları ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır. Firmamız, teknik destek yanında çok önemli olan yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Sipariş ettiğiniz bariyer sistemleri, uzman kadromuzun profesyonel çalışmalarıyla garantili bir şekilde monte edilmektedir. 

            Kaliteli ve uzun ömürlü kapı motorları ve bariyer sistemleri için, branşında son derece başarılı olan ekiplerimizin tercih edilmesi, başarılı bir sonuç için çok önemlidir. En etkili çözüm sistemleri için, kısa zamanda iş bitiren ekiplerimiz, garantili parça hizmeti de sunmaktadır. Teknik destek, müşteri hizmetleri ve yedek parça hizmetleriyle, bariyer sistemleri hizmetinde ve kapı motorları hizmetlerinde, garantili hizmet sunulmaktadır.