Etiket arşivi Bft Otomasyon

ileBft Türkiye

Bft Otomasyon

Bft Otomasyon

Bft Otomasyon Sistemlerini Keşfedin
BFT Otomasyon Sistemleri Nedir?

Günümüz otomasyon sistemleri, nerede ise her farklı alanda başta güvenlik olmak üzere kullanılmaktadır. Bu anlamda hem ülkemizde hem de dünya genelinde otomasyon sistemleri üzerine üretici rolü oynayan bft otomasyon sistemleri, pek çok farklı alanda uzman çözümler sunmakta ve bu sektöre büyük hizmetler vermektedir. Hizmet sektöründe ki 25’inci yılını tamamlayan ve İstanbul’da başlayan bft otomasyon sistemleri, yüzlerce başarılı otomasyon ürünü çalışmalarına imza atmış ve sektörün önde gelen firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Bft Otomasyon Sistemleri Nelerdir?

Günümüzün en yaygın güvenlik ürünleri kapsayan, bariyer sistemleri, sürgülü ve otomatik kapı sistemleri, döner kapı sistemleri, şifreli kapı mekanizmaları ve bu ürünlerin aktif olarak kullanılmasında rol oynayan; uzaktan kumanda, parmak izi okuyucusu, retina tarayıcısı gibi yan ürünler bft otomasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Otomasyon üzerine kurulu bir mekanizma ile çalışan birbirinden farklı güvenlik ve tedbir ürünleri yelpazesinde Bft Otomasyon firması, tüm ürünlerini üretimini, bakımını ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

Neden Bft Otomasyon Sistemlerini Tercih Etmelisiniz?

Birden farklı seçenek arasında Bft Otomasyon sistemlerinin tercih edilmesinde en önemli faktör, tamamen yerli sermaye ve milli üretim ile piyasaya açılan bir firma olmasından geçmektedir. Seri üretimlerin yanı sıra, isteğe bağlı olarak  tasarlanan ve özel olarak üretilen; otomasyon sistemleri ile de Bft Otomasyon firması tercih edilmektedir. Aynı zamanda oldukça, kullanışlı ve kaliteli ürünleri le Bft Otomasyon çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Ürünlerin sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kullanılması ve ihracatı da Bft firmasının dünya genelinde kalite standartları çerçevesinde üretimler yaptığını göstermektedir.

Bft Otomasyon Sistemleri Satış Sonrası Avantajları Nelerdir?

25 yıldır otomasyon ürünleri alanında hizmet veren Bft Otomasyon firması, sadece seri ve özel üretim imkânları ile değil, ürün satışı sonrası destek ve hizmetleri ile de tercih sıralamasında en üst sırada yer alan firmadır. Satış sonrası düzenli periyodik aralıklar ile ürün bakımları ve tamir işlemlerini Türkiye’nin her ilinde gerçekleştiren firma; aynı zamanda farklı marka ve model ürünlerin de tamir bakım ve onarım hizmeti de sunarak, otomasyon ürünleri sektöründe lider hale gelmiştir.