Etiket arşivi Bft Otomatik Kapı

ileBft Türkiye

Bft Otomatik Kapı

Bft Otomatik Kapı

Bft otomatik kapı Ülkedeki Tanımı:

Türkiye’de tanınmış ve birçok kitleye ulaşmış önemli bir firmadır. Kişilerin ceplerine, fiyatlarına uygun her türlü ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. Bft otomatik kapı işletmeciliği ilk önce İtalya’da boy gösterip daha sonra tüm ülkelere yavaş yavaş yayılma göstermiştir. Şu bir 10 sene öncesine kadar ülkemizde olmayan fakat yeni yeni ülkemize gelen ve müşterilerine uygun fiyat ve yaptığı işte güven sağlayan bir firmanın gelişiminin izlenimlerini takip ediyoruz. Kuruluşundan itibaren fiyatı ön görmeyip müşterilerine kaliteli ve güvenir bir malzeme ortaya koymuştur halen devam etmektedir. Yeni yeni ülkemizde de şube kurmaya başlamış bu şirketin şimdiden ülkemizin içinde yer edindiğini görüyoruz.

Bft otomatik kapı

BFT’nin kurulumu:

Ülkemize yeni yeni pazara sunulan bu icadın kurulumu eskilere dayanıyor. Fakat ülkemizde açtığı ilk şubesiyle her kesimin gönlünü kazanmış ve herkes tarafından kabul görmüş bir ürün ortaya çıkartmışlardır. Geniz pazar hacmiyle diğer ülkelerde de pazarda ve halan gelişmektedir. Yazılımlarla ve bilgisayar yardımıyla yapılan bu icat insan güvenliği için  ve insanların ihtiyaçlarını  giderme adına yapılan bir takım kombinasyonlar bileşenidir. Uygun şekilde hazırlanarak vatandaşlara sunulmuş bir sistem klasiğidir. Herkes tarafından benimsenmiş ve uygun fiyatıyla etkisini arttıran fonksiyonel bir araç gelişimi oluşturulmuştur.

BFT ne üzerinedir:

Bft otomatik kapı sistemi üzerine olup uzaktan kumandalı bir biçimde çalışmaktadır. İnsan güvenliğini artırır ve insan gücünün az kullanılmasında etkindir. İnsanlara ihtiyaçlarını karşılama amacı güder. Otomatiklik ve kumanda üzerine olan bu sistem ülkemizin her alanında yaygınca kullanılmaya başlamış ve her kesimin ilgisini çekmiştir. Örneğin  garaj kapılarında, ev kapılarında, bahçe kapılarında hatta her türlü alanda kullanım alanının yaygın olduğunu görmek mümkündür.

Bft otomatik kapı

Bft Teknik servisi:

Her ilde bulunabilecek bir servisi mevcuttur. Servis özelliğin amacı yaptığı işleri kontrol altına tutması ve bir teknik hata olduğunda firma ile iletişimde olmalarıdır. Müşteriyi ele alan bu şirket servislerde ayrıca servis ücreti almıyor ve müşterilerine daha kaliteli hizmet veriyorlar. Bft Otomatik Kapı Her yapılan kapı montajı için en az 2 ile 5 yıl garanti sözü bulunan bu şirkette güven ve kalite en üst seviyededir. Eğer sıkıntı olduğunda sadece servis numarasını çevirerek çözüme kavuşturulması için şirket elemanlarını gönderdiği ve ücretlendirme almadığı kesin bir bilgidir.

Bft otomatik kapı denilince güvenlik öncelikle akla gelir ve sistemlerin kurulması için seçim yapmamız gerekir. Müşterilerine her zaman fiyatta refah seviyede bırakan bu sistemin öncülüğü güvenlik amacıdır. Bft otomatik kapı elektriğe dayalı bir sistemdir ve kullanışı bakımından kolaydır. Elektrikle kapının açılması ve kapanması olayını sisteme dökerek yapılmış güzel bir teknolojik olaydır. Bu şekilde olası zararlardan yada evimizin daha fazla garanti altına alması söz konusudur. Dondurucu soğuklarda da olsa örneğin bahçe kapısının elimizle açamama durumu vardır fakat bft ile böyle bir durum ortadan kalkıyor. Elektro manyetiği ile kapının donmasına yönelik bir sistemle kapıyı zorlanmadan açabiliriz. Hem de sadece bir tuşa dokunarak. Bu kadar gelişmiş bir teknolojiden kim faydalanmak istemez ki. .

ileBft Türkiye

Bft Kapı Motoru

Bft Kapı Motoru

Güvenli Kapılar
            Anahtar kelimeler ile ilgili internette birçok açıklama bulabilirsiniz. Ve bft mantar bariyer, faac mantar bariyer gibi aldığınız işe ait anahtar kelimeler hakkında özellikleri, faydaları, kullanım alanları, neden tercih edilmelidir gibi detaylı bilgiler verilmelidir. Ürün açıklaması şeklinde hazırlanmalıdır. Bft kapı motoru– 3 kere Kapı motoru sektöründe kendini kanıtlamış ve tercih edilen bir marka olan bft kapı motoru ürün kalitesi ve çeşitliliği konusunda Türkiye piyasasında yerini almıştır. Otomatik kapı sistemleri güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından çok fazla tercih edilmektedir.            Bft kapı motoru çeşitleri, bahçe kapıları, iş yeri ve müstakil evlerin kapıları, garaj kapıları, mantar bariyerli kapılar, fotoselli, kumandalı veya manuel kapı sistemleri gibi birçok çeşitleri vardır. Birçok kurumsal firmaların ve kamu kurumlarının da çok fazla tercih ettiği bft kapı motoru güvenliğin sağlanması ve devamlılığı için çok fazla tercih edilmektedirler.Bft Mantar Bariyer Sistemleri

Mantar bariyer sistemleri kızılötesi ışınları yardımıyla çalışan bir güvenlik sistemi çeşididir. Çift taraflı algılama sistemiyle çalışırlar. En kısa sürede inip yine en kısa sürede kalkacak biçimde üretilen sistemlerdir. Elektrik kesintisinden ve voltaj hareketliliğinden etkilenmezler. Plaka tanıma algılama özelliğine sahip çeşitleri bulunmaktadır. Özel dış tasarımları sayesinde ışıksız karanlık alanlarda dahi fark edilebilir bir dış kaplama özelliğine sahip sistemlerdir.

Elektronik Kanatlı Açılır Kapanır Kapı Motor Sistemleri

            Bft kapı motoru sistemleri içinde elektronik olan kapı motorları da tercih edilen kapı motor sistemlerinden biridir. En kısa sürede açılma özelliğine sahip olan bu motorun özelliği ayarlanabilir olması, çarpmalara karşı etkilenmiyor olması temel özelliklerinden biridir. Bft Kapı Motoru Kapanış ve açılışlarda çok kısa sürede otomatik kilitleme özelliği ve hidrolik özelliği sayesinde hızlı çarpmalara karşıda son derece güvenlidir.

Yüksek Algılama Özelliğine Sahip Motor Sistemleri

Fotoselli veya radar özelliği bulunan bu kapı motor sistemleri diğerlerinden biraz daha gelişmiş akıllı teknoloji özelliğine sahiptir. LCD ekranı sayesinde çok hassas algılama sistemine sahiptir. Bu kapı motor mekanizmaları birçok programlama yapılabilen, çok daha fazla güvenlik oluşturan özel tasarıma sahip kapı motorlarıdır.

Birçok çeşitleri mevcut olan bft kapı motoru sistemleri, güvenliği sağlamaya yönelik hareketliliğin ve giriş çıkışların çok yoğun olduğu kurumlarda çok fazla tercih edilmektedir. Garantili ürün ve geniş teknik servis ağına sahip olması ve akıllı teknolojinin kullanılması çok kısa sürede uzaktan müdahale ile arızanın bulunup giderilmesi açısından da son derece ideal bir sistem olduğu söylenebilir.