Etiket arşivi Bft Teknik Servis

ileBft Türkiye

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis
BFT KULLANIMI VE İHTİYACIÜlkemizde birçok bina ve konut girişinde bft bariyer seçenekleri ve kapılar kullanılmaktadır. Güvenlik sağlamak, trafiği kontrol etmek amacı ile kullanılan bu ürünler artık birçok alanda tercih ediliyor. Mantar bariyer, kollu bariyer sistemleri, kapılar gibi ürünler sıkça kullanılmaktadır. Ürünlerin kaliteli olması onları daha uzun süre kullanıma açık yapacaktır.

BFT BAKIMI

Ürünler teknolojik detaylara sahip ve birçok mekanik parça içeriyor. Dolayısı ile özellikle bft teknik servis hizmetinde ürün satış sonrasında da kontrol edilmektedir. Belli periyotlarla bakım yapılmalıdır. Bu ürünlerin daha güvenilir olmasını ve uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. Yılların vermiş olduğu deneyim, sürekli eğitim gören servis personeli sayesinde hizmet anlamında üst seviyede olmayı başarıyoruz.

BFT TEKNİK SERVİS

Mantar bariyer ve kollu sistemlerin sıkça tercih edilmesinden dolayı bft teknik servis hizmetinin geniş bir ağa yaydık. Özellikle avantaj sağlamak amacı ile yerinde hizmet vermeyi başarıyoruz. Bazı durumlar hariç, atölyede işlem yapma ihtiyacı doğabiliyor. Ürünlerin oldukça güvenilir ve kaliteli olması sayesinde ürünlerde arıza çıkma nedenlerinin detayına iniyoruz. Sağlıklı ve net sonuç almak için teknik servis personeli sürekli eğitimler görüyor ve aynı zamanda iletişim becerilerine de önem veriyor.

BFT ÜRÜNLERDE SEÇENEKLER VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Bft ürünlerin pratikliği ve sağlam oluşu sayesinde günümüzde birçok alanda ürünü görme şansı var. Bu ürünlerin genel bakımı belli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Aynı zamanda mantar bariyer arıza, kapı arıza ve kollu bariyer sistemlerinde bazen sorunlar yaşanabiliyor. Bu ürünler teknolojiktir ve birçok parça içerdiğinden dolayı kontrol edilmelidir.  Yapılan incelemeler sonucunda onay alınmadan işlemler yapılmamaktadır. Ürünlerin sorunlarının giderilmesinin yanı sıra, ürünlerin bakımına özen göstermek de şart.

Verilen bft teknik servis hizmetinde müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk amaç olmuştur. Teknik servis personelin deneyimli, uzman ve eğitimlerle desteklenen ekipten oluşması işindeki başarı oranını da arttırıyor. Motor arızalarında, teknik sorunlarda profesyonel servis hizmeti alma imkanı bulunmaktadır. Ürünler garanti altında satışa sunuluyor. Kaliteli ve güvenilirdir. Bundan dolayı garanti süresi boyunca yaşanan arızalar ücretsiz olarak teknik servis tarafından çözüme ulaştırıyor.