Etiket arşivi Bft Türkiye

ileBft Türkiye

Bft Otomatik Kapı

Bft Otomatik Kapı

Bft otomatik kapı Ülkedeki Tanımı:

Türkiye’de tanınmış ve birçok kitleye ulaşmış önemli bir firmadır. Kişilerin ceplerine, fiyatlarına uygun her türlü ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. Bft otomatik kapı işletmeciliği ilk önce İtalya’da boy gösterip daha sonra tüm ülkelere yavaş yavaş yayılma göstermiştir. Şu bir 10 sene öncesine kadar ülkemizde olmayan fakat yeni yeni ülkemize gelen ve müşterilerine uygun fiyat ve yaptığı işte güven sağlayan bir firmanın gelişiminin izlenimlerini takip ediyoruz. Kuruluşundan itibaren fiyatı ön görmeyip müşterilerine kaliteli ve güvenir bir malzeme ortaya koymuştur halen devam etmektedir. Yeni yeni ülkemizde de şube kurmaya başlamış bu şirketin şimdiden ülkemizin içinde yer edindiğini görüyoruz.

Bft otomatik kapı

BFT’nin kurulumu:

Ülkemize yeni yeni pazara sunulan bu icadın kurulumu eskilere dayanıyor. Fakat ülkemizde açtığı ilk şubesiyle her kesimin gönlünü kazanmış ve herkes tarafından kabul görmüş bir ürün ortaya çıkartmışlardır. Geniz pazar hacmiyle diğer ülkelerde de pazarda ve halan gelişmektedir. Yazılımlarla ve bilgisayar yardımıyla yapılan bu icat insan güvenliği için  ve insanların ihtiyaçlarını  giderme adına yapılan bir takım kombinasyonlar bileşenidir. Uygun şekilde hazırlanarak vatandaşlara sunulmuş bir sistem klasiğidir. Herkes tarafından benimsenmiş ve uygun fiyatıyla etkisini arttıran fonksiyonel bir araç gelişimi oluşturulmuştur.

BFT ne üzerinedir:

Bft otomatik kapı sistemi üzerine olup uzaktan kumandalı bir biçimde çalışmaktadır. İnsan güvenliğini artırır ve insan gücünün az kullanılmasında etkindir. İnsanlara ihtiyaçlarını karşılama amacı güder. Otomatiklik ve kumanda üzerine olan bu sistem ülkemizin her alanında yaygınca kullanılmaya başlamış ve her kesimin ilgisini çekmiştir. Örneğin  garaj kapılarında, ev kapılarında, bahçe kapılarında hatta her türlü alanda kullanım alanının yaygın olduğunu görmek mümkündür.

Bft otomatik kapı

Bft Teknik servisi:

Her ilde bulunabilecek bir servisi mevcuttur. Servis özelliğin amacı yaptığı işleri kontrol altına tutması ve bir teknik hata olduğunda firma ile iletişimde olmalarıdır. Müşteriyi ele alan bu şirket servislerde ayrıca servis ücreti almıyor ve müşterilerine daha kaliteli hizmet veriyorlar. Bft Otomatik Kapı Her yapılan kapı montajı için en az 2 ile 5 yıl garanti sözü bulunan bu şirkette güven ve kalite en üst seviyededir. Eğer sıkıntı olduğunda sadece servis numarasını çevirerek çözüme kavuşturulması için şirket elemanlarını gönderdiği ve ücretlendirme almadığı kesin bir bilgidir.

Bft otomatik kapı denilince güvenlik öncelikle akla gelir ve sistemlerin kurulması için seçim yapmamız gerekir. Müşterilerine her zaman fiyatta refah seviyede bırakan bu sistemin öncülüğü güvenlik amacıdır. Bft otomatik kapı elektriğe dayalı bir sistemdir ve kullanışı bakımından kolaydır. Elektrikle kapının açılması ve kapanması olayını sisteme dökerek yapılmış güzel bir teknolojik olaydır. Bu şekilde olası zararlardan yada evimizin daha fazla garanti altına alması söz konusudur. Dondurucu soğuklarda da olsa örneğin bahçe kapısının elimizle açamama durumu vardır fakat bft ile böyle bir durum ortadan kalkıyor. Elektro manyetiği ile kapının donmasına yönelik bir sistemle kapıyı zorlanmadan açabiliriz. Hem de sadece bir tuşa dokunarak. Bu kadar gelişmiş bir teknolojiden kim faydalanmak istemez ki. .

ileBft Türkiye

Bft İstanbul

Bft İstanbul

            BFT İSTANBUL BFT TÜRKİYE firmasının İstanbul çapında ürünlerin üretim ve satışın ardından sizlere teknik destek sağlayan şubemizdir. Türkiye’de en kalabalık şehir olan İstanbul ilimizde siz müşterilerimize ihtiyaçlarınızı en çabuk ve en kaliteli şekilde karşılayabilmekten onur duyuyoruz. Bft İstanbul kalite ve güvenin adresi olmaya devam edecektir. İstanbul’un birçok semtinde bulunan satış noktamızla sizlere hizmet vermekteyiz.

İş yerleri, apartman, site girişi, garaj girişi gibi yaşam alanı olarak kullandığınız alanlarda güvenli bir şekilde rahatça kullanabileceğiniz kapı otomasyonları, bariyer sistemleri, kapı motorları, kontrol sistemleri üretmenin yanı sıra fonksiyonelliği de içine katan bft İstanbul firmamız sizlere sağladığı bu ürünlerin tüm aksesuarlarını tarafımızca kaliteden kesinlikle ödün vermeden sizler için üreterek satışını yapmaktadır. Bizi rahatça tercih etmeniz için sizlere kalite ve güvenin adresi olduğumuzu kanıtlamaktan çekinmemekteyiz.

Bft Türkiye firmasının bir bayisi olan bft İstanbul firmasından istekleriniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tamamını diğer firmalar arasında en uygun fiyata temin edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde sizin için ürettiğimiz ürünlerde ki kullanım kolaylığı ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Eğer kullanımlarınız da uzun vadeli bir ürün kullanmayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Yaşam alanlarınız da sizlere en önemli olan istihdam kaynağını da oluşturmaktayız. Bft Türkiye firmasının bft İstanbul şubesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Alanın da en dayanıklı yapı malzemelerimiz olan kapı otomasyonları, bariyer sistemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve vermek istediğiniz siparişleri bft İstanbul olarak İstanbul’un her yerinden gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz. Eğer isterseniz şubemize kadar gelmeden sayfamızdan ürünlerimiz ve şirketimiz hakkında bilgi alabilir, bft sertifikalarımıza göz atabilir, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz telefonla arayarak ya da facebook, twitter, linkedin, youtube gibi sosyal medya araçları tarafından bizlere ulaşabilir, hizmet almak istediğiniz ürünler hakkın da merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir ve fiyat aralığını öğrenebilirsiniz.

Bft Türkiye’nin bft İstanbul şubesi olarak sizlere kalite ve güvenin adresi olarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizleri tercih etmeniz doğrultusunda size en kaliteli hizmeti uzman teknik ekibimizle ve gelişmiş teknolojimizle beraber vereceğimizin garantisini rahatlıkla veriyoruz.