Etiket arşivi Bft Yetkili Servis

ileBft Türkiye

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis
BFT KULLANIMI VE İHTİYACIÜlkemizde birçok bina ve konut girişinde bft bariyer seçenekleri ve kapılar kullanılmaktadır. Güvenlik sağlamak, trafiği kontrol etmek amacı ile kullanılan bu ürünler artık birçok alanda tercih ediliyor. Mantar bariyer, kollu bariyer sistemleri, kapılar gibi ürünler sıkça kullanılmaktadır. Ürünlerin kaliteli olması onları daha uzun süre kullanıma açık yapacaktır.

BFT BAKIMI

Ürünler teknolojik detaylara sahip ve birçok mekanik parça içeriyor. Dolayısı ile özellikle bft teknik servis hizmetinde ürün satış sonrasında da kontrol edilmektedir. Belli periyotlarla bakım yapılmalıdır. Bu ürünlerin daha güvenilir olmasını ve uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. Yılların vermiş olduğu deneyim, sürekli eğitim gören servis personeli sayesinde hizmet anlamında üst seviyede olmayı başarıyoruz.

BFT TEKNİK SERVİS

Mantar bariyer ve kollu sistemlerin sıkça tercih edilmesinden dolayı bft teknik servis hizmetinin geniş bir ağa yaydık. Özellikle avantaj sağlamak amacı ile yerinde hizmet vermeyi başarıyoruz. Bazı durumlar hariç, atölyede işlem yapma ihtiyacı doğabiliyor. Ürünlerin oldukça güvenilir ve kaliteli olması sayesinde ürünlerde arıza çıkma nedenlerinin detayına iniyoruz. Sağlıklı ve net sonuç almak için teknik servis personeli sürekli eğitimler görüyor ve aynı zamanda iletişim becerilerine de önem veriyor.

BFT ÜRÜNLERDE SEÇENEKLER VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Bft ürünlerin pratikliği ve sağlam oluşu sayesinde günümüzde birçok alanda ürünü görme şansı var. Bu ürünlerin genel bakımı belli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Aynı zamanda mantar bariyer arıza, kapı arıza ve kollu bariyer sistemlerinde bazen sorunlar yaşanabiliyor. Bu ürünler teknolojiktir ve birçok parça içerdiğinden dolayı kontrol edilmelidir.  Yapılan incelemeler sonucunda onay alınmadan işlemler yapılmamaktadır. Ürünlerin sorunlarının giderilmesinin yanı sıra, ürünlerin bakımına özen göstermek de şart.

Verilen bft teknik servis hizmetinde müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk amaç olmuştur. Teknik servis personelin deneyimli, uzman ve eğitimlerle desteklenen ekipten oluşması işindeki başarı oranını da arttırıyor. Motor arızalarında, teknik sorunlarda profesyonel servis hizmeti alma imkanı bulunmaktadır. Ürünler garanti altında satışa sunuluyor. Kaliteli ve güvenilirdir. Bundan dolayı garanti süresi boyunca yaşanan arızalar ücretsiz olarak teknik servis tarafından çözüme ulaştırıyor.

ileBft Türkiye

Bft Servis

Bft Servis

Bft Ürünleri İçin Servis Hizmeti
Bft Servis Hizmetleri
Bft markası sunduğu ürün gamı ile ön plana çıkan bir firmadır. Bu firma ürünlerinin geri hizmet işlerinin yürütülmesine de önem vermektedir. Bu yönüyle bft servis önem kazanan bir hizmet çeşididir. Çünkü bft firmasının sattığı ürünlerinin çoğunu hareketli mekanik parçalara sahip ürünler oluşturmaktadır. Bu yüzden bu ürünlerin periyodik olarak bakımlarının yapılması da bu servis hizmetlerini içinde yerini almaktadır. Bakımları yapılan ürünlerin ömürleri uzun olacak bu şekilde uzun süren hizmet süresi ile diğer markalardan ayrılacaktır. Bft firmasının servis hizmetlerine ülkenin bir çok yerinde ulaşmak mümkündür. Bu yüzden bu hizmetlerin alınması İçin bft firması ile iletişime geçmek önemlidir.

Bft Firmasının Servis Hizmetlerinin Kapsamı

Firma genel kalite politikasından ödün vermeden ürün üretime yapmayı sürdürmektedir. Bu yönüyle sağlam nitelikte ürünler yapmanın yanı sıra bu ürünlerin satışından sonra geri plan hizmetlerinin alt yapısının oluşturulması önemli bir konudur. Bu yüzden bu alt yapıya uygun olarak bft servis hizmetleri oluşturularak yürütülmektedir. Bu markanın servis hizmetleri mobil servis hizmeti şeklinde şekillendirilmektedir.

Çünkü montajını yaptığı ürünleri yerinde inceleyerek yapılması gerekeni yerinde yapmak bft markasının önemli özelliklerinden bir tanesidir. Servis hizmetinin kapsamı kullanım durumuna göre değişebilmekte firmayı ilgilendiren hatalı durumlarda bu durum tespit edilerek kullanıcıyı mağdur etmemek için ücretsiz servis hizmeti sunularak garanti şartları işletilmektedir. Bft Yetkili Servis Bu yüzden ürünlerin kaliteli olmasına güvenen bft markası ürünlerinin arkasında en sağlam şekilde durmayı bilmektedir.

Servis Hizmeti Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Bft Servis hizmetinin verilmesi sırasında ürünün durumuna, arıza sebebine ve bu arızaya neyin sebep olduğuna bakılarak buna göre bir inceleme yapılır. Daha sonrasında ürün İçin bu soruların cevapları verildikten sonra durumunu analizine göre parça değişimi yapılarak ürünün bozulma sebebi ve yapılan işlemler kullanıcıya aktarılır. Bft Servis Buna göre ürünün mekanik sisteminden kaynaklanan kullanıcı hatasını kapsamayan durumlara firmanın garanti şartları altında müdahale edilerek ürünün tamiri sağlanır. Kullanıcı hatası durumlarında bft firması herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Servis Hizmetinin Sonunda Yapılması Gerekenler 

Hizmetin verilmesinden sonra hizmetin verildiğine dair bir form doldurularak müşterinin imzasına sunulan formun bir nüshası serviste bir nüshasında kullanıcı da kalarak servis işlemi tamamlanır.

ileBft Türkiye

Bft Bariyer Servisi

Bft Bariyer Servisi

            Bft markası önemli bir yere sahiptir. Özellikle de bariyer sistemleri farklı hareketli mekanizmalardan oluşmaktadır. Bundan dolayı bft bariyer servisi geri hizmet servisini önemsemektedir. Belli periyotlarla bu ürünlerin bakımı mutlaka yapılmalıdır. Çünkü bu bakımlar sonucunda ürünlerin ömrü uzun olacak ve kullanım güvenliği sürekli en üst düzeyde tutulacaktır. Aynı zamanda bft hizmet servisinde Türkiye’nin bir çok yerinden ulaşmak mümkün.

BARİYER SİSTEMLERİ SERVİSİNDE DETAYLAR

Baiyer sistemlerinde güvenilir ve kaliteli ürün üretilmesine devam eden firma, ürün satışından sonra da hizmet sunmayı devam etmektedir. Ürünlerin üretiminden sonra, kullanılan yerde ürünü incelemek önemlidir. Ortaya çıkan sorunları inceleyerek, üretimden kaynaklanan sorunlar için herhangi bir ücret alınmayarak, müşteri mağduriyeti de ortadan kalkmaktadır. Firma olarak Bft kendi ürünlerine güveniyor ve yüksek kaliteli hizmet sunmak için teknolojileri de kullanıyor. Özellikle bft bariyer servisi hizmetinde en ince detaylar kontrol ediliyor ve arızalı olan parça inceleniyor. Bir rapor sonucunda ürün sorunu gideriliyor. Servis kapsamına giren ürünler garanti altında işlem yapılıyor.

BFT BARİYER SİSTEMLERİN KULLANIMI

Günümüzde bariyer sistemleri birçok alanda kullanılmaktadır. Güvenlik ve kontrol sağlamak amacı ile kullanılan bu bariyer sistemleri iki seçeneğe sahiptir. Kollu bariyer sistemlerinin yanı sıra mantar bariyer sistemleri de var. Mekanik parça içerek ve dijital olduğundan belli aralıklarla kontrol yapılması gerektirir. Bu yüzden bft bariyer servisi yaptırarak uzun süre bu ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün. Birçok kamu binasında, site ve kalabalığın yoğun olduğu saatlerde bu bariyer sistemleri tercih ediliyor. Böylece giriş ve çıkışlar kontrol altına alınıyor ve güvenlik tam korunmaktadır.

NEDEN BARİYER SİSTEMLERİ

Bft bariyer sistemlerin kullanımı oldukça güvenilir ve pratiktir. Bft Bariyer Tamiri Özellikle son dönemlerde ülkemizde güvenlik sistemlerin artması ile beraber bu bariyer sistemleri büyük avantaj sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ve plaka algılama sistemi ile güvenlik en üst seviyeye çıkmaktadır. Bu kadar çok teknoloji mekanizmasına sahip olan sistemlerin de belli aralıklarla kontrol edilmesi şart. Bft bariyer servisi kollu açılan mekanizma ve mantar bariyer olmak üzere iki seçeneği var. Her iki bariyer sistemi de servis hizmeti alarak, uzun ömürlü olması sağlanabilir.

ileBft Türkiye

Bft Yetkili Servis

Bütün Bft Ürünleri İçin Servis Hizmeti Mevcuttur

Bariyer ve otomatik kapı sektörünün devi bft, yetkili servis hizmetiyle, kapı ve bariyer otomatiği konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Sınıfının en iyi firması olan bft, bft motor ve bft bariyer kategorisinde, hızlı ve güvenli bft yetkili servis hizmeti vermektedir. Hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, kısa zamanda servis hizmetini bitirmektedir.

MOTORLAR GARANTİLİDİR.

Bariyer, kapılar ve motorlar, belli bir garanti ile garantilenmiştir. Garanti kapsamındaki bütün servis hizmetleri ücretsiz gerçekleşmektedir. Bu imkânlarla, bft mantar bariyer, bft kayar kapı motorları, bft otomatik kapılar, kollu kapılar ve diğer seçenekler, en iyi yetkili servis hizmeti ile desteklenmiştir. 7/24 olan destek hattımızdan, motor ve bariyer sistemi hakkındaki bütün şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. En iyi hizmet için bft yetkili servis hizmeti, her zaman için görevdedir. Bu yetkili servisin elemanları, işinde uzman olan ve etkili çözüm yöntemleriyle çalışan elemanlardan oluşmaktadır.

BARİYER VE KAPI SİSTEMİNDE SÖZ SAHİBİ BİR FİRMA

Bariyer kültürüne yeni bir renk getiren mantar bariyer hizmetleri, bft bariyer hizmetleri kategorisinde, en iyi çözüm ortağınız olarak karşınıza çıkmaktadır. Otomatik kapı hizmetinde kullanılan motor ve benzeri ürünler, bft kalitesiyle sunulmaktadır. Mantar bariyer motorları 9 saniye açılma özelliği ile üretilmektedir. 240 w özelliği ve elektrik emniyetli bu motorlar, -15 dereceye kadar dayanabilen motorlar, 60 derece çöl sıcaklarına dayanmaktadır. Bakım ve onarım hizmetlerinde bft yetkili servis hizmeti, işin uzmanı olan elemanlarla gerçekleşmektedir.

BARİYER MOTORLARINDA EN İYİ ÇÖZÜM

Bft Yetkili Servis

Bariyer motor ürünleriyle, otomatik kanatlı kapılar, kollu kapılar, iki kollu kapılar ve mantar bariyerler, en verimli bir şekilde çalışmaktadır. Bariyer motor arızalarında, işten anlamayan kişiler devreye girdiği zaman, hem sigorta kapsamından dışarı çıkar hem de beklenmeyen sorunların oluşmasına neden olur. Bu nedenle, bft motor arızalarında, bft yetkili servis hizmetinin tercih edilmesi çok önemlidir. Bft yetkili servis hizmetinden faydalanmak için, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

KULLANILDIĞI ALANLAR

Bft motor ile üretilmiş olan mantar bariyer, kollu bariyer, otomatik kapı ve kayan kapı modelleri, askeri alanlarda, büyük sitelerde, polis lojmanlarında ve büyük fabrika giriş – çıkış noktalarında tercih edilmektedir. Otomatik ve fotosel özeliği ile pratik giriş – çıkışları sağlayan ürün, geçiş kültürünü oldukça kolaylaştırmaktadır. Motor sistemlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olması nedeniyle, uzun yıllar kolaylıkla kullanılmaktadır. Bft motor çeşitleri, kapının uzunluğu ve ağırlığına göre çeşitlilik arz etmektedir. Motor gücü, kapı ağırlığı ve uzunluğu ile doğru orantılı bir şekildedir.