Bft Bariyer Fiyatları

ileBft Türkiye

Bft Bariyer Fiyatları

Bft Bariyer Fiyatları

            Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Bft Türkiye; uzun yıllardır bütçeyi sarsmayan fiyatlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Otomatik kapılardan bariyer sistemlerine; kepenklerden panjur tesisatlarına kadar aradığınız her şeyi bu güvenilir markanın çatısı altında rahatlıkla bulabilirsiniz.

OTOMATİK KAPI, PANJUR ve BARİYERİN TEK ADRESİ BFT

Söz konusu iş yeri güvenliği ve kontrolü olduğunda sizin için tek bir firma yeter. BFT Türkiye otomatik kapıları ve bariyerleri ile büyük bir takdir görmektedir. Herhangi bir arıza ile karşılaşmanız dahilinde yetkili servislere güvenle başvurabilir ve sorunlarınız için ücretsiz destek hattını kullanabilirsiniz.

Firmanın bariyer sistemleri arasında en çok tercih edilen otomatik kollu bariyer sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistemin kolları uzunluğu beş metre kadardır. Otomatik bariyer sisteminin açılma ve kapanma süresi yaklaşık olarak sekiz saniyedir. Akü ile çalışmayan bu sistem, termal korumaya sahiptir; bu sebeple -10 derece ile 55 derece sıcaklığa kadar herhangi bir bozulma göstermemektedir.

BFT BARİYER MODELLERİ

Bariyer modelleri arasında en çok tercih edilenler; BFT mantar bariyer ve Faac mantar bariyer olarak karşımıza çıkmaktadır. BFT bariyer modelleri arasında ön plana çıkanlar ise kollu bariyer ve mantar bariyer mekanizmasıdır. Mantar bariyerler kolay ve hızlı üretimi ve bütçeyi sarsmayan fiyatları ile kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmekte ve mevcut kullanım alanlarını trafiğe kapalı hale getirmektedir. Bariyerin esas kullanım alanı kontrollü geçiş alanları olarak karşımıza çıkmaktadır ve bft bariyer fiyatları kullanım alanının geniş ya da dar oluşuna göre değişiklik arz etmektedir.

NEDEN BFT MANTAR BARİYER KULLANMALIYIZ?

Üretimi, bakım ve onarımı ile birlikte kullanımı da oldukça kolay bir bariyer ise ihtiyacınız olan; şüphesiz ki BFT çatısı altında üretilen mantar bariyerler bu konuda size oldukça yardımcı olacaktır. Kurulumu son derece basittir ve maliyeti her bütçeye uygundur bu muhteşem ürün otopark ve site önlerinde konumlanarak ışıklı yapısı sayesinde gece görüşü noktasında avantaj sağlamaktadır. Sertifika sahibi bir firma olan BFT güvencesi altında aldığınız bariyerler sizi kullanımda oldukça memnun edecektir. Işıklı şık bir tasarıma sahip olan bft bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız; info@bft-turkiye.gen.tr mail adresini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BFT KOLLU BARİYER ve MANTAR BARİYER FİYATLARI

Montajı kısa süreli ancak aynı zamanda sağlam ve estetik donanıma sahip bir bariyer sistemine ihtiyaç duyuyorsanız; tek tercihiniz BFT mantar bariyer sistemleri olmalıdır. Piyasadaki bariyer sistemleri fiyatları ile karşılaştırıldığında bft bariyer fiyatları hem bütçenizi hem de cebinizi korur. Trafik geçiş alanları dışındaki alanlar için tasarımı uygundur. Güçlü yapısı ve basit kurulumu ile mantar bariyer sistemleri gerek otopark gerek ise bina önü trafik kontrolünü sağlamak isteyenler için ilk sıradaki tercih olacaktır.

Yazar hakkında

Bft Türkiye administrator

Bir cevap yazın