Bft Kanatlı Kapı Motoru

ileBft Türkiye

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Kanatlı Kapı Motoru Destekli Özel Kapılar
ÇOK KULLANIŞLI KAPI MOTORUMalikâneler, villalar ve benzeri özel yerlerde kumandalı özel bft kanatlı kapı motoru destekli ürünler, pratik bir kullanım sağlamaktadır. Oldukça başarılı bir çalışma olan bft kanatlı kapı motoru, kapı ağırlığına ve geçiş yoğunluğuna göre üretilmektedir. Motor kısımlarının özelliğine göre üretilen bu ürünler, sıcak ve soğuk hava şartlarına göre üretilmiştir.

KANATLI KAPI MOTOR ÇEŞİTLERİ

Bft phobos NL kanatlı kapı motoru, 210 W çekim gücüne sahiptir. 250 kg ve 5 metre kapılara özel olarak üretilen bu motorlar, yarı geçiş yoğunluğu için uygundur. Yoğun geçiş noktaları için tavsiye edilmez. Genelde, villalar ve büyük malikâneler için kullanılmaktadır. Kumanda özelliği ile kapı açma kapama derdinden kurtaran sistem, son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Bft phobos NBT kanatlı kapı motoru ise, 250 kg ağırlık ve 1,80 metre kapılara özel olarak üretilmiştir. 24 v özellikli ve 40 W çekme gücüyle, yoğun geçiş noktaların için en uygun motordur.

BU MOTORLAR KAPININ NERESİNDEDİR?

BFT kanatlı kapı motoru teknolojisiyle üretilen bu ürünler, kanatlı kapıların menteşe kısımlarına yakın ortalama bir noktaya monte edilmektedir. Motorun kapıyı çeken kolu, kapılara monte edilmektedir. Kumandalı olan bu kapılar, açılma esnasında bu kolun geriye çekilmesine neden olmaktadır. Kapanma esnasında, motor kolu kapıları itmektedir. Kullanışlı ve etkili kullanım özellikleriyle, bft kanatlı kapı motoru seçenekleri, en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

KULLANILAN YERLER

Motorlu kanatlı kapılar, özel bölgelerde özel evler, villalar, bahçeler ve malikaneler için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünlerin en çok tercih edilmesinin sebebi, kapı açma konusunda büyük kolaylık sağlamasıdır. Kapı ağırlığına göre tasarlanmış olan motorlar, kapı ağırlığına göre özel olarak üretilmiştir. Motor yapısı, kapı yapısına göre tasarlanmıştır. Kapının uzun olması yoğun geçişler için fazla kullanışlı olmasını engellemektedir. Kapıların kısa  olması, yoğun geçişlerde çok daha kullanışlı bir durum ortaya çıkarmaktadır. Uzun kapılar için ve kısa kapılar için özel bft kanatlı kapı motoru üretimi gerçekleştirilmektedir. -15 derece ile 60 derece arasındaki hava şartlarına uygun üretilen ürün, özel olarak üretilmiştir.

Yazar hakkında

Bft Türkiye administrator

Bir cevap yazın