Bft Türkiye

Bft, Bft Türkiye, Bft Türkiye İstanbul, Bft İstanbul, Bft Türkiye Otomasyon, Bft Yetkili Servis, Bft Servis, Bft Yetkili Bayi

 

Bft Türkiye İle Kapınızı Geleceğe Açın

İstanbul‘da 1994 yılında kurulan Bft Türkiye firmamız ile dünden bugüne kapılarınızı geleceğe açıyoruz. Kurulduğu ilk günden itibaren, otomatik kapı sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri alanında oldukça prestijli çalışmalar yaparak, tüm yapılarda üretici bir hizmet sağlıyoruz. Modern çağın zirvesinde ihtiyaç duyulan tüm otomatik kapı sistemlerinde, kepenk ve panjur sistemlerin de müşterilerimiz için özel olarak imal ettiğimiz ürünleri tasarlıyor, üretiyor ve montajını yaparak geleceğe imzamızı bırakıyoruz. Sizler ile birlikte geçirdiğimiz 23 yıl boyunca, çağın tüm ihtiyaç ve birikimini sizlerin güvenliğini sağlayan; kepenk, panjur ve kapı sistemleri ile birleştirerek sizlere hizmet sunuyoruz. Güven ve kalite politikası ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin desteği ile sizlerle yan yana büyüyor ve dünyaya açılıyoruz.:

Konut Güvenliğinden Teknolojiye Bft İle Otomasyon Ürünleri

Tamamen yerli sermaye ve yerli üretim ile hem vatandaşlarımızın istihdamına, hem de ülke ekonomisine destek oluyoruz. Tam 23 yıl boyunca Bft Türkiye firması olarak; tüm alanlarda otomasyon ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üretiyoruz. Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılabilen; otomatik kapı, panjur ve kepenk sistemleri, bariyer sistemleri, fotoselli kapı mekanizmaları, dairesel ve yana kayar kapı motorları, yeni bir bariyer sistemi olan mantar bariyer sistemleri alanında, isteğe özel tasarlanmış ürünlerin hem imalatını hem yedek parça servisini, hem garantisini, hem de elektronik tüm aksam ve güvenini müşterilerimize sunuyoruz. Henüz ülkemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde pek çok sokak ve meydanda bft Türkiye firması güvencesi ile mantar bariyer sistemlerini imal ediyor ve kullanıma sunuyoruz.

Bft, Bft Türkiye, Bft Türkiye İstanbul, Bft İstanbul, Bft Türkiye Otomasyon, Bft Yetkili Servis, Bft Servis, Bft Yetkili Bayi

Bunların yanı sıra adliye, karakol, okul, hastane gibi kamu alanları ve site, büro, iş yeri gibi pek çok özel alanda hem bariyer sistemlerimiz hem de panjur ve kepenk sistemlerimiz ile bft motor firmasının kalitesini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sadece kamusal ve özel alanlar dışında pek çok site, yalı, apartman, özel ofis ve bürolarda çeşitli otomatik kapı sistemleri ile de bft motor olarak adımızı tüm dünyaya duyuruyoruz. Sadece bft bariyer ve btf otomasyon ürünleri alanında hizmet vermek yerine, hali hazırda mevcut bulunan tüm otomasyon ürünlerinin tamir, bakım ve yedek parça ağı alanında da faaliyet gösteriyoruz.

İster bft bariyer​​​​​​​ sistemleri kullanılmış olsun, ister başka bir firmanın bariyer sistemleri kullanılmış olsun; tüm otomasyon ürünlerinde uzman hizmetlere öncülük ediyor; tüm otomasyon ürünlerinin elektronik ve yazılım aksamları da dahil olmak üzere tüm yedek parça ihtiyacında müşterilerimize uzman destek sağlıyoruz.

Otomasyon Ürünlerinde Uzman Kadro Farkındalığı

Konu insan güvenliği ile bağlantılı olduğunda uzman bir kadroya sahip olmanın öneminin farkındayız! Ürettiğimiz bariyer sistemleri, kepenk ve panjur sistemleri, otomatik kapı sistemleri insan güvenliğinin bir parçası ve biz bu güveni zedelemek istemiyoruz. Bir dönemlerde sadece çelik levhalardan oluşan sürgülü kapı sistemleri, günümüzde teknoloji ile birleşiyor ve pek çok elektronik aksam aynı zamanda yazılım ile çalışıyor. Bu anlamda yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde uzman ve tecrübeli bir kadroya sahip olmanın önemini biliyoruz.

Bizim ile birlikte çalışan tüm ekip arkadaşlarımızın, yapmış olduğu ve yapacağı iş alanında tecrübe sahibi olması, bu iş dalında ihtiyaç duyulan tüm sertifika ve belgelere sahip olmasını şart koşuyoruz. Uzun yıllar bu alanda hizmet sağlayan personelimiz, Bft teknik anlamda deneyimli tekniker ve mühendislerimiz ile birlikte; ihtiyaç duyulan tüm otomasyon ürünlerinde en kaliteli ürünleri üretmek için çaba gösteriyoruz. Aynı zamanda personel kadromuz ve personel alımlarımız ile de hem ülke istihdamına hem de ekonomisine can katıyoruz.

Geniş Yedek Parça ve Garanti Servisi Ağı

Nerede ise birden çok farklı elektronik parçadan imal edilen otomatik kapı sistemleri, kendine has yapısı ile mantar ve düz bariyer sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri gibi pek çok farklı alanda ve amaçla kullanılmaya müsait otomasyon ürünlerinde, müşterilerimize bft yetkili servis ağı ve yedek parça hizmetimiz ile destek olmaktayız. Sahip olduğunuz tüm otomasyon ürünlerinde veya sizler için tarafımızca özel olarak imal edilmiş ve üretilmiş otomasyon ürünlerinde bft yetkili servis ve şubelerimiz ile gerekli tüm bakım, onarım ve arıza tespit hizmetlerini sunmaktayız. Genel merkezimizin bulunduğu ilimiz olan İstanbul başta olmak üzere tüm ülkemizde, bft servis her sokakta ve her semtte kaliteli, hızlı ve en önemlisi çözüm odaklı hizmet veren yetkili servis ağımız ile sorunlarınıza en etkili çözüm olmak için, haftanın her günü ve her saatinde sizler için çalışıyoruz.

Birden fazla ulaşım ve çağrı merkezi numaramız üzerinden bizlere ulaşan ve sorunlarını dile getiren müşterilerimiz için; hasar veya onarım kaydı açıyor, ardından hemen sizler için yola koyuluyoruz. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada ve Avrupa ülkelerinde de kullanıma sunmuş olduğumuz otomasyon ürünlerinde, hem bakım hem onarım hizmetini de sunarak hizmetlerimizi uluslararası platformda müşterilerimize ve çalışma ortaklarımıza sunmuş olmanın gururunu ve mutluluğu yaşıyor, bizimle çalışan tüm müşterilerimize uzman çözümler sunuyoruz.