Bft Yetkili Servis

ileBft Türkiye

Bft Yetkili Servis

Bütün Bft Ürünleri İçin Servis Hizmeti Mevcuttur

Bariyer ve otomatik kapı sektörünün devi bft, yetkili servis hizmetiyle, kapı ve bariyer otomatiği konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Sınıfının en iyi firması olan bft, bft motor ve bft bariyer kategorisinde, hızlı ve güvenli bft yetkili servis hizmeti vermektedir. Hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, kısa zamanda servis hizmetini bitirmektedir.

MOTORLAR GARANTİLİDİR.

Bariyer, kapılar ve motorlar, belli bir garanti ile garantilenmiştir. Garanti kapsamındaki bütün servis hizmetleri ücretsiz gerçekleşmektedir. Bu imkânlarla, bft mantar bariyer, bft kayar kapı motorları, bft otomatik kapılar, kollu kapılar ve diğer seçenekler, en iyi yetkili servis hizmeti ile desteklenmiştir. 7/24 olan destek hattımızdan, motor ve bariyer sistemi hakkındaki bütün şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. En iyi hizmet için bft yetkili servis hizmeti, her zaman için görevdedir. Bu yetkili servisin elemanları, işinde uzman olan ve etkili çözüm yöntemleriyle çalışan elemanlardan oluşmaktadır.

BARİYER VE KAPI SİSTEMİNDE SÖZ SAHİBİ BİR FİRMA

Bariyer kültürüne yeni bir renk getiren mantar bariyer hizmetleri, bft bariyer hizmetleri kategorisinde, en iyi çözüm ortağınız olarak karşınıza çıkmaktadır. Otomatik kapı hizmetinde kullanılan motor ve benzeri ürünler, bft kalitesiyle sunulmaktadır. Mantar bariyer motorları 9 saniye açılma özelliği ile üretilmektedir. 240 w özelliği ve elektrik emniyetli bu motorlar, -15 dereceye kadar dayanabilen motorlar, 60 derece çöl sıcaklarına dayanmaktadır. Bakım ve onarım hizmetlerinde bft yetkili servis hizmeti, işin uzmanı olan elemanlarla gerçekleşmektedir.

BARİYER MOTORLARINDA EN İYİ ÇÖZÜM

Bft Yetkili Servis

Bariyer motor ürünleriyle, otomatik kanatlı kapılar, kollu kapılar, iki kollu kapılar ve mantar bariyerler, en verimli bir şekilde çalışmaktadır. Bariyer motor arızalarında, işten anlamayan kişiler devreye girdiği zaman, hem sigorta kapsamından dışarı çıkar hem de beklenmeyen sorunların oluşmasına neden olur. Bu nedenle, bft motor arızalarında, bft yetkili servis hizmetinin tercih edilmesi çok önemlidir. Bft yetkili servis hizmetinden faydalanmak için, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

KULLANILDIĞI ALANLAR

Bft motor ile üretilmiş olan mantar bariyer, kollu bariyer, otomatik kapı ve kayan kapı modelleri, askeri alanlarda, büyük sitelerde, polis lojmanlarında ve büyük fabrika giriş – çıkış noktalarında tercih edilmektedir. Otomatik ve fotosel özeliği ile pratik giriş – çıkışları sağlayan ürün, geçiş kültürünü oldukça kolaylaştırmaktadır. Motor sistemlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olması nedeniyle, uzun yıllar kolaylıkla kullanılmaktadır. Bft motor çeşitleri, kapının uzunluğu ve ağırlığına göre çeşitlilik arz etmektedir. Motor gücü, kapı ağırlığı ve uzunluğu ile doğru orantılı bir şekildedir.

Yazar hakkında

Bft Türkiye administrator