Kategori arşivi Bft Bahçe Kapısı

ileBft Türkiye

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Kanatlı Kapı Motoru Destekli Özel Kapılar
ÇOK KULLANIŞLI KAPI MOTORUMalikâneler, villalar ve benzeri özel yerlerde kumandalı özel bft kanatlı kapı motoru destekli ürünler, pratik bir kullanım sağlamaktadır. Oldukça başarılı bir çalışma olan bft kanatlı kapı motoru, kapı ağırlığına ve geçiş yoğunluğuna göre üretilmektedir. Motor kısımlarının özelliğine göre üretilen bu ürünler, sıcak ve soğuk hava şartlarına göre üretilmiştir.

KANATLI KAPI MOTOR ÇEŞİTLERİ

Bft phobos NL kanatlı kapı motoru, 210 W çekim gücüne sahiptir. 250 kg ve 5 metre kapılara özel olarak üretilen bu motorlar, yarı geçiş yoğunluğu için uygundur. Yoğun geçiş noktaları için tavsiye edilmez. Genelde, villalar ve büyük malikâneler için kullanılmaktadır. Kumanda özelliği ile kapı açma kapama derdinden kurtaran sistem, son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Bft phobos NBT kanatlı kapı motoru ise, 250 kg ağırlık ve 1,80 metre kapılara özel olarak üretilmiştir. 24 v özellikli ve 40 W çekme gücüyle, yoğun geçiş noktaların için en uygun motordur.

BU MOTORLAR KAPININ NERESİNDEDİR?

BFT kanatlı kapı motoru teknolojisiyle üretilen bu ürünler, kanatlı kapıların menteşe kısımlarına yakın ortalama bir noktaya monte edilmektedir. Motorun kapıyı çeken kolu, kapılara monte edilmektedir. Kumandalı olan bu kapılar, açılma esnasında bu kolun geriye çekilmesine neden olmaktadır. Kapanma esnasında, motor kolu kapıları itmektedir. Kullanışlı ve etkili kullanım özellikleriyle, bft kanatlı kapı motoru seçenekleri, en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

KULLANILAN YERLER

Motorlu kanatlı kapılar, özel bölgelerde özel evler, villalar, bahçeler ve malikaneler için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürünlerin en çok tercih edilmesinin sebebi, kapı açma konusunda büyük kolaylık sağlamasıdır. Kapı ağırlığına göre tasarlanmış olan motorlar, kapı ağırlığına göre özel olarak üretilmiştir. Motor yapısı, kapı yapısına göre tasarlanmıştır. Kapının uzun olması yoğun geçişler için fazla kullanışlı olmasını engellemektedir. Kapıların kısa  olması, yoğun geçişlerde çok daha kullanışlı bir durum ortaya çıkarmaktadır. Uzun kapılar için ve kısa kapılar için özel bft kanatlı kapı motoru üretimi gerçekleştirilmektedir. -15 derece ile 60 derece arasındaki hava şartlarına uygun üretilen ürün, özel olarak üretilmiştir.

ileBft Türkiye

Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Teknolojisiyle Yana Kayar Kapı Motoru Farkı
            Yana kayar kapılar, büyük işlemler için çok kullanışlıdır. Büyük kapıları açma sorununu ortadan kaldıran bu kapılar, özel motoruyla otomatik olarak açılıp kapanmaktadır. Kapıda bekleyenlere çok büyük  kolaylık sağlayan kapı, giriş ve çıkışların çok olduğu yerlerde, son derece kullanışlıdır. Eski tek kollu bariyerler, elle açılırdı ve sürekli elle açmak, büyük sorunlara neden oluyordu. Ancak, şimdi bft yana kayar kapı motoru ile desteklenmiş kayar kapılar, pratik geçiş sağlamaktadır. Bu kapılarla, özellikle fabrikalarda geçişler çok kolay bir hale gelmiştir.

KULLANILDIĞI YERLER

Yana kayar kapılar, büyük askeri alanlarda, sitelerde, fabrikalarda ve diğer benzeri bölgelerde, geçişin kolay olması için kullanılmaktadır. Kapı kısmının çökmesi veya su alması geçişi engellemediği için, son derece pratik bir kullanımı vardır. Pratik ve kullanışlı yapısıyla, bft yana kayar kapı motoru destekli kapılar, her zaman için tercih edilmektedir. En çok tercih edilen kayar kapı ürünleri içerisinde olan bu ürün, geniş servis ağı ile kolay kullanım sağlamaktadır. Yana kayar motorlu bu ürünler, özellikle fabrikalarda büyük araçların geçtiği noktalarda çok kullanışlıdır. Normal kapıların kullanılamayacağı bu yerlerde, “bft yana kayar bahçe kapısı motoru“destekli kapılar, en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

BFT FARKI

BFT  teknolojisiyle üretilen yana kayar kapı motoru ürünleri, kapının ağırlığına göre üretilmiştir. Kapının uzunluğu ve ağırlığı fazla olduğu zaman, bu ağırlığı ve uzunluğu ileri geri itebilecek motorlar kullanılmıştır. Servis ağı ile desteklenmiş bu ürünler, birçok çeşitle üretilmiştir. BFT SP 3500, DEIMOS BT A600, Deımos 800 SR 14, Deımos 700 SR 18, Deımos Sr 14 Deımos 500 Sr 14 Deımos 500 SR 18, Icaron Fv, Icaro Nf, Ares 150025 gibi birçok yana kayar motor modeli üretilmiştir. Bu modeller 85 kg ile 25 kg arasındadır.  230 v 50 hrz elektrikle çalışan bu motorlar, kilit sistemli ve kontrol sistemlidir. Ayrıca 60 derece ile -15 derece arasında her hangi bir sıkıntı oluşturmaz. Bft Yana Kayar Kapı Motoru Dakikada 10 metre açma hızına kadar ulaşabilen bu motorlar, akü ile çalışma özelliğine de sahip motorlardır. Sınıfının en iyi motorlarıdır.