Kategori arşivi Bft Servis

ileBft Türkiye

Bft Motor Servisi

Bft Motor Servisi

Bft Motor Servisinde Lider Bir Hizmet
            Güvenli alan oluşturmak için mantar ve bariyer sistemlerinin son derece geniş bir alanda uygulandığı bilinmektedir. Özellikle araç giriş ve çıkışlarının ve kısmen birey giriş çıkışlarının kontrollü şekilde yapılması için bft mantar bariyer çeşitlerinin kullanıldığı bilinmektedir. Bu ürünler son derece dayanıklı olup birinci sınıf kaliteye sahip malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda kullanıcılara tahmin ettiklerinden çok daha uzun süre katkı sunmaktadır.Etkili ve Ekspres ServisŞayet böyle bir güvenlik sistemine sahip iseniz ve motoru ile ilgili bir takım aksaklıklar söz konusu ise artık gidermek için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Senelerin vermiş olduğu tecrübe ve bft motor servisi alanında deneyimli ekibimiz ile sizlere nasıl yardımcı olduğumuzu görebilirsiniz. Problemlerinizi mümkün ise yerinde değil ise kendi iş yerimizde çözüme kavuşturarak en hızlı şekilde teslim ettiğimizin de üzerini çizmek isteriz.

Kaliteli ve Garantili Çözümler

Teknolojik alanda sizlere garantili bir iş çıkarmak üzere tüm donanıma sahip olmaktayız. Bunun için başta İstanbul olmak üzere ülke genelinden hizmet talep etmenizin mümkün kılındığını da belirtmeliyiz. Lider ve öncü bir bft motor servisi için bundan böyle bizden başka herhangi bir yere gerek kalmayacağını ve her şeyin dilediğiniz gibi sonuçlanacağını da göreceksiniz. Bft bariyer ve mantar kategorilerinde yer alan tüm seçeneklerin motorlarının onarımını ve yedek parçasını orjinal olarak tedarik edebilmenin yolunun da bizden geçeceğini aklınızın bir köşesinde daima bulundurunuz.

Tek Tık İle Hizmet Talebi Oluşturun

Biz, siz değerli müşterilerimizin her daim sorun yaşamadan ulaşabileceğiniz adres olmaktayız. Bu bağlamda internet sitemizde iletişime geçmeniz bakımından birden fazla seçenek sunmaktayız. Ayrıcalıklı ve aldığınız bft motor servisi sonrasında her daim yanınızda bulunacak firma için bundan böyle bir numaralı durağınız olacak bizimle hareket edebilirsiniz.

Referanslarımıza Göz Atın 

Daha önce bizi seçerek ne kadar doğru bir karar verdiğini görebileceğiniz referanslarımıza da bakabilirsiniz. Uluslararası kalite standartları ve işine verdiği önem ile fark yaratan şirketimiz sizlerin de mutlu bir müşteri olmanızı başaracaktır. Ayrıcalıklı hizmet dünyasında sizlerde bulunun ve hemen bft güvenlik sistemlerine dair tüm arızalarınızı giderin. Hepsi için vakit kaybetmeden bizleri arayın ve farkı bizzat yaşayın.

ileBft Türkiye

Bft Kapı Servisi

Bft Kapı Servisi

Bft Kapı Sistemleri Yetkili Servis Hizmetleri
Bft Kapı ServisiHayatı kolaylaştıran bft firmasının kapı sistemleri yaşanan arızalı durumlarda üstün teknik servisi ile sizlerin işlerini gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Bu yönüyle bft motorlu kapı sistemleri ile hayatınız kolaylaştırırken aynı zamanda ortaya çıkacak olan sorunlarda sizlere çözüm olmaktadır. Bft kapı sistemleri sağlam yapısıyla sık olarak parça değişiminde ve servis gereksinimi duymazlar ancak belli periyodlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu özellikleri ile diğer bütün kapı sistemlerinden ayrılan bft kapı sistemleri sizlere en iyisini sunmak için canla başla çalışmaktadır.

Bft Kapı Sistemleri Yetkili Servis

Ülkemizde yeni bir marka sayılsa da yetkili servis konusunda hızlı adımlar atan bir firmadır. Kısa bir süre içinde ülkemizin her yerine servis hizmetini sağlayacak potansiyelle firma işlemlerini yürütüp gerekli işlemleri yapma konusunda elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Teknik servisin seçiminde bft firmasını en iyi temsil edecek nitelikte elman ve işletmeler tercih eden firma sizlere bu şekilde değer verdiğini göstermektedir. Bu yönüyle servis hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanız için nitelikli yetkili servis seçim sürecini devam ettiren bft kapı servisi bu konuda hızlı adımlar ile boşlukları doldurmaya kararlı olduğunu göstermektedir.

Bft Kapı Sistemleri Yetkili Servis

Bft kapı sisteminiz ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorunda sizler için en yakındaki alanında yetkin servis elamanı yönlendirilerek yaşadığımız sorunla ilgili tespit çalışmalarına başlanarak ilk olarak sorunun neyden kaynaklandığı bulunmaya çalışılmaktadır. Sorun yaratan her neyse yerinde müdahale edilerek bozuk parça çıkarılarak yerine yenisi takılarak kapı sisteminizin eskisinden iyi olması amaçlanır. Bu özellikleri ile üstün ürün satım ve ürün satımın ardından etkili servis deneyimi ile sizlere en iyisini sunmak için çalışmalarını sürdüren bft kapı servisi ile sizler için en iyisini gözetmektedir.

Bft Kapı Sistemleri Servis Nasıl İşlem Yapar

Öncelikle sorununuzla ilgili firmaya başvurarak bft kapı servisi gönderilmesini talep edererek, daha sonrasında gelen servis ekibi sorununuzun kaynağını tespit ederek orada servis seçeneğini ön planda tutar ve müdahalesini yapar dbir sonraki aşamada bozuk olan parça yenisi ile değiştirilerek sorun yerinde çözülmüş olur. Bu özellikleri ile ön planda olan bft etkin servis için sizlerin hizmetindedir.

ileBft Türkiye

Bft Servis

Bft Servis

Bft Ürünleri İçin Servis Hizmeti
Bft Servis Hizmetleri
Bft markası sunduğu ürün gamı ile ön plana çıkan bir firmadır. Bu firma ürünlerinin geri hizmet işlerinin yürütülmesine de önem vermektedir. Bu yönüyle bft servis önem kazanan bir hizmet çeşididir. Çünkü bft firmasının sattığı ürünlerinin çoğunu hareketli mekanik parçalara sahip ürünler oluşturmaktadır. Bu yüzden bu ürünlerin periyodik olarak bakımlarının yapılması da bu servis hizmetlerini içinde yerini almaktadır. Bakımları yapılan ürünlerin ömürleri uzun olacak bu şekilde uzun süren hizmet süresi ile diğer markalardan ayrılacaktır. Bft firmasının servis hizmetlerine ülkenin bir çok yerinde ulaşmak mümkündür. Bu yüzden bu hizmetlerin alınması İçin bft firması ile iletişime geçmek önemlidir.

Bft Firmasının Servis Hizmetlerinin Kapsamı

Firma genel kalite politikasından ödün vermeden ürün üretime yapmayı sürdürmektedir. Bu yönüyle sağlam nitelikte ürünler yapmanın yanı sıra bu ürünlerin satışından sonra geri plan hizmetlerinin alt yapısının oluşturulması önemli bir konudur. Bu yüzden bu alt yapıya uygun olarak bft servis hizmetleri oluşturularak yürütülmektedir. Bu markanın servis hizmetleri mobil servis hizmeti şeklinde şekillendirilmektedir.

Çünkü montajını yaptığı ürünleri yerinde inceleyerek yapılması gerekeni yerinde yapmak bft markasının önemli özelliklerinden bir tanesidir. Servis hizmetinin kapsamı kullanım durumuna göre değişebilmekte firmayı ilgilendiren hatalı durumlarda bu durum tespit edilerek kullanıcıyı mağdur etmemek için ücretsiz servis hizmeti sunularak garanti şartları işletilmektedir. Bft Yetkili Servis Bu yüzden ürünlerin kaliteli olmasına güvenen bft markası ürünlerinin arkasında en sağlam şekilde durmayı bilmektedir.

Servis Hizmeti Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Bft Servis hizmetinin verilmesi sırasında ürünün durumuna, arıza sebebine ve bu arızaya neyin sebep olduğuna bakılarak buna göre bir inceleme yapılır. Daha sonrasında ürün İçin bu soruların cevapları verildikten sonra durumunu analizine göre parça değişimi yapılarak ürünün bozulma sebebi ve yapılan işlemler kullanıcıya aktarılır. Bft Servis Buna göre ürünün mekanik sisteminden kaynaklanan kullanıcı hatasını kapsamayan durumlara firmanın garanti şartları altında müdahale edilerek ürünün tamiri sağlanır. Kullanıcı hatası durumlarında bft firması herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Servis Hizmetinin Sonunda Yapılması Gerekenler 

Hizmetin verilmesinden sonra hizmetin verildiğine dair bir form doldurularak müşterinin imzasına sunulan formun bir nüshası serviste bir nüshasında kullanıcı da kalarak servis işlemi tamamlanır.

ileBft Türkiye

Bft Bariyer Servisi

Bft Bariyer Servisi

            Bft markası önemli bir yere sahiptir. Özellikle de bariyer sistemleri farklı hareketli mekanizmalardan oluşmaktadır. Bundan dolayı bft bariyer servisi geri hizmet servisini önemsemektedir. Belli periyotlarla bu ürünlerin bakımı mutlaka yapılmalıdır. Çünkü bu bakımlar sonucunda ürünlerin ömrü uzun olacak ve kullanım güvenliği sürekli en üst düzeyde tutulacaktır. Aynı zamanda bft hizmet servisinde Türkiye’nin bir çok yerinden ulaşmak mümkün.

BARİYER SİSTEMLERİ SERVİSİNDE DETAYLAR

Baiyer sistemlerinde güvenilir ve kaliteli ürün üretilmesine devam eden firma, ürün satışından sonra da hizmet sunmayı devam etmektedir. Ürünlerin üretiminden sonra, kullanılan yerde ürünü incelemek önemlidir. Ortaya çıkan sorunları inceleyerek, üretimden kaynaklanan sorunlar için herhangi bir ücret alınmayarak, müşteri mağduriyeti de ortadan kalkmaktadır. Firma olarak Bft kendi ürünlerine güveniyor ve yüksek kaliteli hizmet sunmak için teknolojileri de kullanıyor. Özellikle bft bariyer servisi hizmetinde en ince detaylar kontrol ediliyor ve arızalı olan parça inceleniyor. Bir rapor sonucunda ürün sorunu gideriliyor. Servis kapsamına giren ürünler garanti altında işlem yapılıyor.

BFT BARİYER SİSTEMLERİN KULLANIMI

Günümüzde bariyer sistemleri birçok alanda kullanılmaktadır. Güvenlik ve kontrol sağlamak amacı ile kullanılan bu bariyer sistemleri iki seçeneğe sahiptir. Kollu bariyer sistemlerinin yanı sıra mantar bariyer sistemleri de var. Mekanik parça içerek ve dijital olduğundan belli aralıklarla kontrol yapılması gerektirir. Bu yüzden bft bariyer servisi yaptırarak uzun süre bu ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün. Birçok kamu binasında, site ve kalabalığın yoğun olduğu saatlerde bu bariyer sistemleri tercih ediliyor. Böylece giriş ve çıkışlar kontrol altına alınıyor ve güvenlik tam korunmaktadır.

NEDEN BARİYER SİSTEMLERİ

Bft bariyer sistemlerin kullanımı oldukça güvenilir ve pratiktir. Bft Bariyer Tamiri Özellikle son dönemlerde ülkemizde güvenlik sistemlerin artması ile beraber bu bariyer sistemleri büyük avantaj sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ve plaka algılama sistemi ile güvenlik en üst seviyeye çıkmaktadır. Bu kadar çok teknoloji mekanizmasına sahip olan sistemlerin de belli aralıklarla kontrol edilmesi şart. Bft bariyer servisi kollu açılan mekanizma ve mantar bariyer olmak üzere iki seçeneği var. Her iki bariyer sistemi de servis hizmeti alarak, uzun ömürlü olması sağlanabilir.

ileBft Türkiye

Bft Yetkili Servis

Bütün Bft Ürünleri İçin Servis Hizmeti Mevcuttur

Bariyer ve otomatik kapı sektörünün devi bft, yetkili servis hizmetiyle, kapı ve bariyer otomatiği konusunda etkili çözümler sunmaktadır. Sınıfının en iyi firması olan bft, bft motor ve bft bariyer kategorisinde, hızlı ve güvenli bft yetkili servis hizmeti vermektedir. Hızlı ve güvenli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, kısa zamanda servis hizmetini bitirmektedir.

MOTORLAR GARANTİLİDİR.

Bariyer, kapılar ve motorlar, belli bir garanti ile garantilenmiştir. Garanti kapsamındaki bütün servis hizmetleri ücretsiz gerçekleşmektedir. Bu imkânlarla, bft mantar bariyer, bft kayar kapı motorları, bft otomatik kapılar, kollu kapılar ve diğer seçenekler, en iyi yetkili servis hizmeti ile desteklenmiştir. 7/24 olan destek hattımızdan, motor ve bariyer sistemi hakkındaki bütün şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. En iyi hizmet için bft yetkili servis hizmeti, her zaman için görevdedir. Bu yetkili servisin elemanları, işinde uzman olan ve etkili çözüm yöntemleriyle çalışan elemanlardan oluşmaktadır.

BARİYER VE KAPI SİSTEMİNDE SÖZ SAHİBİ BİR FİRMA

Bariyer kültürüne yeni bir renk getiren mantar bariyer hizmetleri, bft bariyer hizmetleri kategorisinde, en iyi çözüm ortağınız olarak karşınıza çıkmaktadır. Otomatik kapı hizmetinde kullanılan motor ve benzeri ürünler, bft kalitesiyle sunulmaktadır. Mantar bariyer motorları 9 saniye açılma özelliği ile üretilmektedir. 240 w özelliği ve elektrik emniyetli bu motorlar, -15 dereceye kadar dayanabilen motorlar, 60 derece çöl sıcaklarına dayanmaktadır. Bakım ve onarım hizmetlerinde bft yetkili servis hizmeti, işin uzmanı olan elemanlarla gerçekleşmektedir.

BARİYER MOTORLARINDA EN İYİ ÇÖZÜM

Bft Yetkili Servis

Bariyer motor ürünleriyle, otomatik kanatlı kapılar, kollu kapılar, iki kollu kapılar ve mantar bariyerler, en verimli bir şekilde çalışmaktadır. Bariyer motor arızalarında, işten anlamayan kişiler devreye girdiği zaman, hem sigorta kapsamından dışarı çıkar hem de beklenmeyen sorunların oluşmasına neden olur. Bu nedenle, bft motor arızalarında, bft yetkili servis hizmetinin tercih edilmesi çok önemlidir. Bft yetkili servis hizmetinden faydalanmak için, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

KULLANILDIĞI ALANLAR

Bft motor ile üretilmiş olan mantar bariyer, kollu bariyer, otomatik kapı ve kayan kapı modelleri, askeri alanlarda, büyük sitelerde, polis lojmanlarında ve büyük fabrika giriş – çıkış noktalarında tercih edilmektedir. Otomatik ve fotosel özeliği ile pratik giriş – çıkışları sağlayan ürün, geçiş kültürünü oldukça kolaylaştırmaktadır. Motor sistemlerinin kaliteli ve uzun ömürlü olması nedeniyle, uzun yıllar kolaylıkla kullanılmaktadır. Bft motor çeşitleri, kapının uzunluğu ve ağırlığına göre çeşitlilik arz etmektedir. Motor gücü, kapı ağırlığı ve uzunluğu ile doğru orantılı bir şekildedir.