Kategori arşivi Bft Teknik Servis

ileBft Türkiye

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis

Bft Teknik Servis
BFT KULLANIMI VE İHTİYACIÜlkemizde birçok bina ve konut girişinde bft bariyer seçenekleri ve kapılar kullanılmaktadır. Güvenlik sağlamak, trafiği kontrol etmek amacı ile kullanılan bu ürünler artık birçok alanda tercih ediliyor. Mantar bariyer, kollu bariyer sistemleri, kapılar gibi ürünler sıkça kullanılmaktadır. Ürünlerin kaliteli olması onları daha uzun süre kullanıma açık yapacaktır.

BFT BAKIMI

Ürünler teknolojik detaylara sahip ve birçok mekanik parça içeriyor. Dolayısı ile özellikle bft teknik servis hizmetinde ürün satış sonrasında da kontrol edilmektedir. Belli periyotlarla bakım yapılmalıdır. Bu ürünlerin daha güvenilir olmasını ve uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. Yılların vermiş olduğu deneyim, sürekli eğitim gören servis personeli sayesinde hizmet anlamında üst seviyede olmayı başarıyoruz.

BFT TEKNİK SERVİS

Mantar bariyer ve kollu sistemlerin sıkça tercih edilmesinden dolayı bft teknik servis hizmetinin geniş bir ağa yaydık. Özellikle avantaj sağlamak amacı ile yerinde hizmet vermeyi başarıyoruz. Bazı durumlar hariç, atölyede işlem yapma ihtiyacı doğabiliyor. Ürünlerin oldukça güvenilir ve kaliteli olması sayesinde ürünlerde arıza çıkma nedenlerinin detayına iniyoruz. Sağlıklı ve net sonuç almak için teknik servis personeli sürekli eğitimler görüyor ve aynı zamanda iletişim becerilerine de önem veriyor.

BFT ÜRÜNLERDE SEÇENEKLER VE TEKNİK SERVİS HİZMETİ

Bft ürünlerin pratikliği ve sağlam oluşu sayesinde günümüzde birçok alanda ürünü görme şansı var. Bu ürünlerin genel bakımı belli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Aynı zamanda mantar bariyer arıza, kapı arıza ve kollu bariyer sistemlerinde bazen sorunlar yaşanabiliyor. Bu ürünler teknolojiktir ve birçok parça içerdiğinden dolayı kontrol edilmelidir.  Yapılan incelemeler sonucunda onay alınmadan işlemler yapılmamaktadır. Ürünlerin sorunlarının giderilmesinin yanı sıra, ürünlerin bakımına özen göstermek de şart.

Verilen bft teknik servis hizmetinde müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman ilk amaç olmuştur. Teknik servis personelin deneyimli, uzman ve eğitimlerle desteklenen ekipten oluşması işindeki başarı oranını da arttırıyor. Motor arızalarında, teknik sorunlarda profesyonel servis hizmeti alma imkanı bulunmaktadır. Ürünler garanti altında satışa sunuluyor. Kaliteli ve güvenilirdir. Bundan dolayı garanti süresi boyunca yaşanan arızalar ücretsiz olarak teknik servis tarafından çözüme ulaştırıyor.

ileBft Türkiye

Bft Servis

Bft Servis

Bft Ürünleri İçin Servis Hizmeti
Bft Servis Hizmetleri
Bft markası sunduğu ürün gamı ile ön plana çıkan bir firmadır. Bu firma ürünlerinin geri hizmet işlerinin yürütülmesine de önem vermektedir. Bu yönüyle bft servis önem kazanan bir hizmet çeşididir. Çünkü bft firmasının sattığı ürünlerinin çoğunu hareketli mekanik parçalara sahip ürünler oluşturmaktadır. Bu yüzden bu ürünlerin periyodik olarak bakımlarının yapılması da bu servis hizmetlerini içinde yerini almaktadır. Bakımları yapılan ürünlerin ömürleri uzun olacak bu şekilde uzun süren hizmet süresi ile diğer markalardan ayrılacaktır. Bft firmasının servis hizmetlerine ülkenin bir çok yerinde ulaşmak mümkündür. Bu yüzden bu hizmetlerin alınması İçin bft firması ile iletişime geçmek önemlidir.

Bft Firmasının Servis Hizmetlerinin Kapsamı

Firma genel kalite politikasından ödün vermeden ürün üretime yapmayı sürdürmektedir. Bu yönüyle sağlam nitelikte ürünler yapmanın yanı sıra bu ürünlerin satışından sonra geri plan hizmetlerinin alt yapısının oluşturulması önemli bir konudur. Bu yüzden bu alt yapıya uygun olarak bft servis hizmetleri oluşturularak yürütülmektedir. Bu markanın servis hizmetleri mobil servis hizmeti şeklinde şekillendirilmektedir.

Çünkü montajını yaptığı ürünleri yerinde inceleyerek yapılması gerekeni yerinde yapmak bft markasının önemli özelliklerinden bir tanesidir. Servis hizmetinin kapsamı kullanım durumuna göre değişebilmekte firmayı ilgilendiren hatalı durumlarda bu durum tespit edilerek kullanıcıyı mağdur etmemek için ücretsiz servis hizmeti sunularak garanti şartları işletilmektedir. Bft Yetkili Servis Bu yüzden ürünlerin kaliteli olmasına güvenen bft markası ürünlerinin arkasında en sağlam şekilde durmayı bilmektedir.

Servis Hizmeti Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Bft Servis hizmetinin verilmesi sırasında ürünün durumuna, arıza sebebine ve bu arızaya neyin sebep olduğuna bakılarak buna göre bir inceleme yapılır. Daha sonrasında ürün İçin bu soruların cevapları verildikten sonra durumunu analizine göre parça değişimi yapılarak ürünün bozulma sebebi ve yapılan işlemler kullanıcıya aktarılır. Bft Servis Buna göre ürünün mekanik sisteminden kaynaklanan kullanıcı hatasını kapsamayan durumlara firmanın garanti şartları altında müdahale edilerek ürünün tamiri sağlanır. Kullanıcı hatası durumlarında bft firması herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Servis Hizmetinin Sonunda Yapılması Gerekenler 

Hizmetin verilmesinden sonra hizmetin verildiğine dair bir form doldurularak müşterinin imzasına sunulan formun bir nüshası serviste bir nüshasında kullanıcı da kalarak servis işlemi tamamlanır.